Balviņas čaklajām blogerēm!

26. jūnijs 2012 12:00
468

Mūsu čaklākās blogu autores nepaliek nepamanītas! Šodien trim no viņām sūtām pārsteiguma dāvaniņas un mīļākos sveicienus! 

Vai kādreiz būsim draugi? un Mūzika, vējš un māksla vai Welcome to Helsinki! -šos blogus mums jūnijā iesūtījusi Sieviešu Kluba aktīvā lasītāja un blogere Viktorija. Viņai kā pateicību par dalību portāla satura veidošanā sūtām veicināšanas dāvaniņu Kleenex® Decor salvetes skaistā kastītē!

Vēl Kleenex® Decor salvetes skaistā kastītē sūtām mūsu blogerei Ivetta. Paldies par Tevis iesūtītajiem dzejoļiem: Aicinu doties pļavās! un Ūdensrozes

Savukārt pēdējo dāvaniņu – Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā” – dāvinām Kristineb. Viņa mums lika padomāt par Mūžīgajām atbildēm uz mūžīgiem jautājumiem - kādiem jābūt vecākiem? 

 

Gaidīsim pēc dāvaniņām darba dienās no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu- Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

Arī Tu vari tikt pie jaukām pārsteiguma balvām! Kas Tev jādara?

Iesūti Sieviešu Klubam savas pārdomas par jebkuru tēmu - atsūti savu stāstu par ceļojumu, nesen atklātu ēdiena recepti, pārdomas attiecību jautājumos vai padomus dārza kopšanā! Varbūt Tev uz mēles gala ir kāds diskusijas jautājums, kuru vēlies pārrunāt ar citām Sieviešu Kluba dāmām? Tad iesūti to un uzzini citu sieviešu viedokli!

Nu, redz, blogu rakstīšana Sieviešu Klubā ir ne vien veids, kā padalīties informācijā un apmainīties viedokļiem, bet arī laimēt!

 

Līva, Sieviešu Klubs 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 26. jūnijs 2012 14:45

Oj, pārsteigums :) Paldies :)

Sieviešuklubs.lv 26. jūnijs 2012 13:35

Protams, Viktorij, varēsi saņemt arī tonālo krēmu! Droši nāc pēc dāvaniņām, kad iznāk! :)

pece 26. jūnijs 2012 13:16

(F) (F) (F) (F)

26. jūnijs 2012 13:06

ak, meitenes, mīļš paldies!
sākiet, kādu laiciņu atpakaļ dāvinājat dermo-tonālo krēmu, taču nebija iespējas to saņemt. vai vēl ir "spēkā" un vai varēšu visu kopā saņemt? :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam