Balle... Balle? Balle!!!

Kerstyna
Kerstyna 3. decembris 2013 14:39
1207

  20131203143633-71792.jpgMjā, dziļas pārdomas par tematu - Es un balle, es ballē....  Balles apmeklēju reti,  un atzīšos godīgi - tikai un vienīgi pašsaglabājoša slinkuma dēļ.  Godīgi sakot, mani vienmēr mazliet uzjautrina "pirmsballīšu drudzis"...

Jo es  nekrītu panikā pat tad, ja uzzinu, ka balle būs vakarā :D

 Jo tērpu izvēle vienkārša - melna kleita + satriecoši sarkanas augstpapēžu kurpes vai sarkana kleita un melnas augstpapēžu kurpes.  Aksesuāri atbilstoši noskaņai, jo tie ir universālie - sudrabs ar sudrabu un akmentiņiem, vienmēr man uz pirkstiem ir trīs gredzeni, kurus neņemu nost, līdz ar to pārējie aksesuāri ir saskaņoti ar gredzeniem.  Auskarus nenēsāju, tā kā to izvēles mokas atkrīt....Un melna klačsomiņa ar sudraba rotājumiem arī vienmēr ir saderīga, nu vēl labas zeķes, bez tām nekas nevar būt.

Mati man raizes nesagādā, tie ir tikai jāizmazgā un labi jāizķemmē, jo tos nespēj pakļaut nekādi mājās pieejamie līdzekļi - atkal atkrīt frizūrstress.

. Grims - minimālisms, smaržas - šādā gadījumā  - no dārgā gala.

 Un visvarīgākais akcents - mājas vīriešu vienbalsīgs - Nu gan esi smuka!!!

 Tas tā īsumā, par mani un ballēm :)

 

 

Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 14. decembris 2013 18:24

nē, nebūtu. vispār ļoti nesievišķīgi izvēlēties "potīšu zeķītes"!

Kerstyna 12. decembris 2013 17:55 balletboy

Tas jau būtu atbilstoši Jūsu stila izpratnei.

balletboy 10. decembris 2013 21:34

:D

balletboy 10. decembris 2013 21:34

zeķes tās kokvilnas, līdz potītei?

vecsprofils 4. decembris 2013 13:48 Ema

Pilnībā piekrītu, es arī nesaprotu, kāpēc katram jaunam pasākumam jāpērk jaunu kleitu, kurpes, rotas, somas. Cita lieta, ja mājās tikai un ir viena izejamā kleita, kas sezonāli nepiestāv pasākumam, bet, ja mājās jau ir kādas 5 izejamās kleitas un vēl tad sarežģī situāciju un taisa no tā problēmu, nu... nesaprotu. Varbūt tā modē šodien visu uz maksimumu, tas materiālisms, ciniskā alkatība vairs nezina robežas, tā teikt "es arī esmu slavenība, nevaru parādīties kleitā, kura jau kaut kad bijusi redzama". Tas ir tik pārspīlēti, stipri pārvērtēts.

Kerstyna 4. decembris 2013 12:04

Es esmu dažas reizes "drūmi taisījusies", bet tad es neesmu jutusies labi, tāpēc, palikot vecāka un gudrāka, vairs par niekiem nesatraucos :)

Emmy 3. decembris 2013 23:48

Nu,es ari nesaprotu ko var mēnešiem ilgi taisīties uz to balli...gatavojas kā ceļojumam uz Marsu... Lai kādam izpatiktu, lai kādam atrādītos...Galvenais, ka vīrietim nav kauns no blakus esošās sievietes un viss.
Protams, kleita, kurpes, aksesuāri...es esmu minimālisma piekritēja, nekādi drausmīgie aksesuāri, pārmērīgi spilgta kosmētika...frizūra kā kūka...

Cerīte 3. decembris 2013 18:24

Status iden.