AUDIO: Cik bērnus Tu gribētu?

22. aprīlis 2010 08:50
509

Ceturtdienas ir ģimenes dienas, un šopēcpusdien Ģimenes Klubā mēģināsim noskaidrot, cik īsti bērnu varam šodien atļauties? Ko darīt, ja ģimenē vēlamies gan otro, gan trešo bērnu, bet valsts atbalsta nav? Vai vispirms taisīt karjeru un pēc tam nodoties bērnu auklēšanai? Bērni – tai vajadzētu būt mūsu valsts nākotnei, bet realitātē esam gatavi tikai vienai, vēlīnos gados pasaulē laistai atvasei.

{smallpic:1}

Ģimenes Klubs visām Latvijas ģimenēm pulksten trijos pēcpusdienā!

 

NOKLAUSIES RADIO RAIDĪJUMU!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandija 22. aprīlis 2010 16:37

Man ir jau 2, bet es neatteiktos no trešā, ja vien kāds man varētu nogarantēt, ka tās būs meita:D

lakrica83 22. aprīlis 2010 14:15

Es personīgi gribētu divus....bet ja Dieviņš būs lēmis būs labi arī ar vairākiem... :)
Pagaidām man ir 2 gadus jauna peciņa...

miranda 22. aprīlis 2010 14:09

Es esmu pārliecināta, ka katrs bērniņš atnāk tad, kad tam ir īstais laiks. :) Lai arī mums pašām varbūt tā nešķiet, bet tieši mazais sakārto visu gan iekšēji, gan ārēji, rodas motivācija daudzām lietām, spēks un prieks dzīvot. :)

22. aprīlis 2010 14:07

Es saku paldies savai mammai, kas tomēr izlēma par labu man, kaut arī naudas vispār nebij un kur dzīvot nebij. Tā cilvēcīgā puse ir daudz svarīgāka kā materiālā. Arī viena sieviete var uzaudzināt laimīgu bērnu, kā mani mamma, un tā ir vājuma pazīme teikt, ka es bernus nevaruatļauties vai vēl trakāk uztaisīt abortu.

ievukitis 22. aprīlis 2010 13:29

Es jau arī ar bērniem īpaši nesteidzos, kad bija zināma stabilitāte tad, bet es nezinu kā pareizāk. Tā bija vienkārši man jau sen biju nolēmusi, ka vispirms aprecēšos un tad plānošu bērnus, tas arī notika.
Vienkārši pašiem taču vieglāk bērnus audzināt, kad stabili ienākumi, attiecības nokārtotas, nav lieka stresa.
Par to bērnu skaitu pat nezinu,bet pamazām sāku secināt, ka Latvijā jau trīs bērni lielai daļai šķiet daudz. Es arī vairāk kā trīs negribētu, bet domas jau mēdz mainīties.

22. aprīlis 2010 13:01

nu katram savs viedoklis....man ir taads pats uzskats kaa pirmajai komenteetaajai.....man pashai beernu veel nav, bet kameer nebuushu sevi nodroshinaajusi un kameer nebuus viirietis droshs pie saaniem nekas nebuus :/ ne jau taapeec, ka negribu, bet taapeec, ka negribu paklaut riskam bernu un sevi, tas nav vajadziigs.

22. aprīlis 2010 12:31

Mūsu mērķis ir 3 vai labākajā gadījumā - 4 bērni, jo, kas gan var būt skaistāks par bērniem...spriežot pēc tā, cik man tagad viegli iet ar 1. bērnu - meitiņu, tad man noteikti vismaz tagad gribas visus 3 bērnus. Gribētu vēl meitiņu un varbūt arī puiku, bet meitenes gan man, gan vīram labāk tīk :) Apkārt rados vieni puikas vien, mūsu peka kā princese visiem pa starpu :)

22. aprīlis 2010 11:00

Nu nezinu gan- līdz šim esmu visu ļoti veiksmīgi savienojusi savos 24 gadoos. Gan divus bērnus, gan augtāko izglītību, gan lai ir ko CV ierakstīt, gan veikt saimniecisko darbību. Vajag tik gribēt un nečinkstēt. Ja cilvēks ir vesels- var!

paasma 22. aprīlis 2010 10:58

man šobrīd ir viena meitiņa, bet nākotnē gribu dēliņu un ja paveiksies tad trešo arī labprāt audzinātu un dzimumam tad gan vairs nav nozīmes. Galvenais ka viss ir kārtībā

sigy 22. aprīlis 2010 10:49

nu man ir viens bernins,bet nakotne gribetu vel vienu un treso adoptet no bernunama,jo griba ssaja dzive piepildijumu un kadam palidzet..mana mamma ir adoptejusi 2 berninus un treso baroja kaiminu puisiti no 2 klasites lidz 20 gadiem un izauga normals virietis--ir gimene,strada uttt.ja man butu daudz naudas,liela maja,es pat gribetu pat vairak adoptet,bet zinu,ka ir sevi jaskolo un virs nebus ar mieru....ta jau man bija sapnis berni,maja un daudz dzivniecinu!!!!:)))))

burviite 22. aprīlis 2010 10:38

es tev nepiekrītu viesis.Man ir tādas paziņas kas mācās un veido pamatu zem kājām visu mūžu un attapās ka bērnu nav un paši jau ir saguruši.Neuzskatu ka bērns ir traucēklis mācībām vai darbam, ja grib tad var paspēt visu.
P.s piemēram ES.

22. aprīlis 2010 10:30

Patiesiibaa es negribeeju nevienu beernu, sanaaca taa, ka tagad ir divi. Bet, ja nebuutu taads viirs, kaads man ir, tad peec pashas iniciatiivas mums nebuutu beernu.
Un arii tiem, kuri grib beernus, domaaju, ka labaakis laiks beerniem ir, kad ir ieguuta augstaakaa izgliitiiba un ir mazliet straadaats, tas ir, lai peec beerna piedzimshanas ir nodroshinaata darba vieta, kur atgriezties, nevis tuliit peec skolas vai augstskolas laikaa sadzemdee beernus, tad paiet veel paaris gadi aukleeshanai, un tad jau tu esi par vecu kaadiem darbiem, un patiesiibaa neviens jau atplestaam rokaam nekur negaida, un beigaas sanaak taa, ka darba vispaar nav.