Atvados!

Autors: LosOjosVerdes, 2016. gada 1. aprīlis, 21:50:22
Atvados!

Mīļās manas meitenes! Atļaušos tā jūs uzrunāt. Droši vien ne visām es esmu mīļa:D Bet šoreiz, kad jāsaka atvadu vārdi, jūs visas, visas, man dārgākās, skaistākās, gudrākās un mīļākās, uzrunāšu jūs tieši tā. Uz aizgājējiem jau neapvainojas. Par tiem vai nu labu, vai neko!

No vienas puses jūtos skumīgi, sakot šos vārdus, bet no otras-savādāk nevaru. Cieš mana ģimene, mani kaķi, suns, mani bērni ir atstāti novārtā. Vairs nepievēršu uzmanību vīram, vakaros nesamīļoju viņu un tāpēc, jūtu, viņa acis slīd kur citur....Un tas viss murgs iesākās, kad atradu šo lapu, kad manā dzīvē ienāca SK. Es esmu atkarību cilvēks. Nemāku pa drusciņai, palēnām, mazliet. Man vajag visu un uzreiz. Ja tā nevar, tad griežu kā ar nazi. Tāpēc, tāpēc... (asaras birst, šo rakstot, rokas trīc.....)

Kaut arī ir iesākti dažādi projekti kopā ar jums (VIT@, piedod, būs Tev vienai tālāk tie grami jāskaita, bet paldies par cīņas sparu un par skaistajām fotogrāfijām!), ir tik daudz piedzīvots (Catwoman, paldies Tev sirsnīgs par kolosālajiem piedzīvojumiem, īpašajiem brīžiem), tik daudz izsāpēts (Vesma, Tu esi forša!) un tik daudz kopā izsmiets (te nu gan visas uzskaitīt nevaru), tik daudz apgūts un uzzināts (pece, sarkangalvīte, tik daudz vieduma, pieredzes, racionalitātes), tik daudz kosmētikas, tik daudz oriģinalitātes (hiperkeri, cepuri nost!), tik daudz sievišķības sajusts (Shalako, mani dziļākie cieņas apliecinājumi un maza skaudība arīdzan), tāds slinkums iepazīts (Kerstyna, mīļā, piedod, ka dažreiz tas atnāca pie manis!). Tik daudz, tik daudz visa kā. Bet saprotu, ka ir pēdējais laiks to beigt.

Tāpēc saku jums, manas mīļās meitenes, ardievas. Mūsu laiks bija īss, bet skaists!

P.S. Foto-tā esmu es šorīt.

Konkurss: Izjoko Sieviešu Klubu!