Atvados!

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 1. aprīlis 2016 21:50
1733

Mīļās manas meitenes! Atļaušos tā jūs uzrunāt. Droši vien ne visām es esmu mīļa:D Bet šoreiz, kad jāsaka atvadu vārdi, jūs visas, visas, man dārgākās, skaistākās, gudrākās un mīļākās, uzrunāšu jūs tieši tā. Uz aizgājējiem jau neapvainojas. Par tiem vai nu labu, vai neko!

No vienas puses jūtos skumīgi, sakot šos vārdus, bet no otras-savādāk nevaru. Cieš mana ģimene, mani kaķi, suns, mani bērni ir atstāti novārtā. Vairs nepievēršu uzmanību vīram, vakaros nesamīļoju viņu un tāpēc, jūtu, viņa acis slīd kur citur....Un tas viss murgs iesākās, kad atradu šo lapu, kad manā dzīvē ienāca SK. Es esmu atkarību cilvēks. Nemāku pa drusciņai, palēnām, mazliet. Man vajag visu un uzreiz. Ja tā nevar, tad griežu kā ar nazi. Tāpēc, tāpēc... (asaras birst, šo rakstot, rokas trīc.....)

Kaut arī ir iesākti dažādi projekti kopā ar jums (VIT@, piedod, būs Tev vienai tālāk tie grami jāskaita, bet paldies par cīņas sparu un par skaistajām fotogrāfijām!), ir tik daudz piedzīvots (Catwoman, paldies Tev sirsnīgs par kolosālajiem piedzīvojumiem, īpašajiem brīžiem), tik daudz izsāpēts (Vesma, Tu esi forša!) un tik daudz kopā izsmiets (te nu gan visas uzskaitīt nevaru), tik daudz apgūts un uzzināts (pece, sarkangalvīte, tik daudz vieduma, pieredzes, racionalitātes), tik daudz kosmētikas, tik daudz oriģinalitātes (hiperkeri, cepuri nost!), tik daudz sievišķības sajusts (Shalako, mani dziļākie cieņas apliecinājumi un maza skaudība arīdzan), tāds slinkums iepazīts (Kerstyna, mīļā, piedod, ka dažreiz tas atnāca pie manis!). Tik daudz, tik daudz visa kā. Bet saprotu, ka ir pēdējais laiks to beigt.

Tāpēc saku jums, manas mīļās meitenes, ardievas. Mūsu laiks bija īss, bet skaists!

P.S. Foto-tā esmu es šorīt.

Konkurss: Izjoko Sieviešu Klubu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marta Marta 2. aprīlis 2016 11:47 Shalako

Es arī izlasīju nu jau 2.aprili un man likās, ka tas pa īstam.. :D Jo ļoti pārliecinoši Uzrakstīts (Y)

Shalako 2. aprīlis 2016 01:19

Izlasīju nu jau 2. aprīlī un pavisam aizmirsu par joku dienu.... Tev izdevās izjokot :D (Y)(inlove)

ofelija 2. aprīlis 2016 01:08

aprill aprill!!!ROFL

LosOjosVerdes 2. aprīlis 2016 00:29 Catwoman

Nu ko tur daudz kautrēties? Ar kādu "seju" piedzimi, ar tādu jādzīvo:D Un vīram jau viss nav jāzina. Kaut viņam vajadzētu priecāties, ka pieder ekskluzīvas tiesības to skatīt katru dienu:)

Linduchy 1. aprīlis 2016 23:41

A vispār tev kauns nebija savu plikumbildi SK likt? Ko vīrs teica...vai viņš nav informēts? :D

Linduchy 1. aprīlis 2016 23:41 LosOjosVerdes

Pieliku :D

LosOjosVerdes 1. aprīlis 2016 22:47 Catwoman

Redaktorīt, piemirsu pielikt tos tagus "konkursi, joki" utt.:D (bet tas kušššD)

LosOjosVerdes 1. aprīlis 2016 22:40 Emmy

Vai, piedod, mīļā, ka piemirsu pateikties Tev par tehnisko skatījumu uz pasauli, par lokanību un skaidro dzīves nostāju(L)

Linduchy 1. aprīlis 2016 22:35

Negribu tevi apbēdināt, bet atkarību no sk var izārstēt vien absolūta izolācija balti polsterētās sienās :D tak što tev nespīd tāds prieks, nāksies tusēt ar mums tālāk :D

Emmy 1. aprīlis 2016 22:12

Sen jau bija laiks tīties :D

April,april :D

Ciao 1. aprīlis 2016 21:59

kā tad april april!!! ROFLROFL