Atskaņas no Kaiser Chiefs koncerta

Autors: , 2011. gada 13. oktobris, 13:00:00
Atskaņas no Kaiser Chiefs koncerta

Sveiki, atkal rakstu es..:) Paldies visām, kas atsaucās uz manu pirmo ierakstu, ir tiešām jauki redzēt reakciju un dzirdēt atsauksmes un, protams, padomus.. Piekrītu ivettai, ka ir vieglāk pateikt, kas nepatīk.. Taču esmu piedzīvojusi izņēmumus arī tad..

 

 

Ja interesēja, kā skan Ewert and Two Dragons, šeit lūdzu myspace links viņu mūzikai -www.myspace.com/ewertandthetwodragons/music , ja vēlaties uzzināt ko vairāk par igauņu mūziku iesaku apskatīt „Talinas Mūzikas Nedēļas” mājaslapu – www.tallinnmusicweek.ee, jo tur nokļūst tikkai tie izpildītāji, kas ir viņuprāt atzinības vērti..

 

Tikai trīs stundas miega.. Notikumiem pilna diena, sākot ar praksi un turpinot ar biznesa mācībām.. Taču, pēc šīvakara Kaiser Chiefs koncerta jūtos neaprakstāmi pozitīvi un enerģijas pilna.. Kopš izdzirdēju, ka Palladiums atkal vērs vaļā savas durvis uzreiz noskaidroju, ko varēdz dzirdēt ”dzīvajā”..  Šī grupa bija starp tām, ko uzreiz vēlējos dzirdēt.. taču par to vai iešu un vai dabūšu ielūgumus nebiju pārliecināta līdz pēdējam brīdim, tātad koncerta rītam.. :) Taču man veicās un savā  īpašumā dabūju jauku ielūgumu..

 

 

Pirms stāstu par koncerta iespaidiem, labāk mazliet iepazīstināšu jūs..  Kaiser Chiefs ir britu indīrokgrupa no Līdsas, kas sāka muzicēt jau 1996. gadā, bet oficiāli ir dibināta 1997.gadā. Viņu pirmais albums – „Employment” sākotnēji bija 70-to un 80-to beigu Jaunā viļņa un pankroka mūzikas iedvesmots un guva panākumu laurus ar vairāk kā 3 miljoniem pārdotām kopijām. Starp grupas zināmākajām dziesmām ir – „Ruby”, „Oh My God”, „The Angry Mob”, „I Predict a Riot” un protams „Everyday I Love You Less and Less”.

 

Kā var jau noprast pēc ievada.. līdz brīdim, kad bija jādodas uz koncertu biju viegli nogurusi :) Taču domas par miegu, mani ātri pameta, jau ierodoties koncertzālē..  Par spīti iepriekš dzirdētajiem nostāstiem par Pallādiumu un to cik grezns tas bijis, šovakar vairāk varēja just undergaunda atmosfēru, kas manuprāt vairāk atbilst šāda veida koncertam.  Arī tas, ka telpas nav tik milzīgas kā Arēnā Rīga vai Skonto Hallē, rada brīnišķīgu mājīguma sajūtu.

 

 

 

Pats koncerts uzreiz nesākās, vispirms klausītājus ”iesildīja” pašmāju grupa ar nosaukumu „Bērnības Milicija”.. Par šo grupu īpaši daudz biogrāfijas nezinu, taču šķiet esmu arī iepriekš dzirdējusi viņu mūziku.. Ko varu pateikt, grupai ir gan savi plusi, gan mīnusi, taču tā kā tā ir salīdzinoši jauna, tai ir kur augt un attīstīties.. Vienu gan varu komplimentēt, bija labs bundzinieka un ”taustiņnieka” darbs..

 

Sākot ar Kaiser Chiefs uznācienu publika atdzīvojās, dejoja, lēkā, aplaudēja un dziedāja līdzi.. Un nav jau arī brīnums, jo mākslinieki uzstājās no visas sirds un dvēseles, man pat radās iespads, ka grupas solists – Rikijs Vilsons, uz Palladiuma skatuves izdzīvoja ikkatru dziesmu. Leca augstāk pār visiem un iejutās katras dziesmas nozīmē un noskaņojuma, ne reizi neapstājoties.. Viena no skaistākajām lietām šīs grupas uzstāšanās laikā ir tas, ka katram grupas loceklim ir savs īpašs raksturs, attieksme un stils, kas izceļas, taču tā perfekti sadarbojas un viņi viens otru pilnveido ne reizi neaizēnojot pārējo performanci. Grupas harizma ir iespaidīga un tās pirmais koncerts Baltijas valstīs, manuprāt, bija neaizmirstams..

 

 

 

Starp citu koncertā iepazinos ar foršu cilvēku, kas ar telefonu mazliet iemūžināja šo pasākumu, palūdzu, lai arī man atsūta kādu, tāpēc varu ar jums padalīties arī vizuālās atmiņās no koncerta.

 

Kā arī pievienoju arī mierīgāku Kaiser Chiefs mūzikas paraugu. Skatiet zemāk! Modern Way

 

 

Kurš ir tavs šībrīža mīļākais koncerts(uz kuru esi bijusi)? Vai tev iepatikās Kaiser Chiefs? Kuras grupas koncertu tu ne par ko nelaistu garām, ja tev būtu iespēja tikt? Ja tu sacerētu dziesmu par ko tā būtu?

 

Katrīna Cinīte