Atkalsavienošanās.....

Kerstyna
Kerstyna 7. janvāris 2018 15:31
1055

Mana, mana, MANA! Beidzot mana!

Viņš nemaz neslēpa savu prieku un 100 veidos lika man saprast, cik es viņam mīļa un vajadzīga….

Nu es neliegšos, man šo uzmanības apliecinājumu pietrūka. Un, mani priecēja arī fakts, ka man neko nepārmet, tikai priecājas par mani. Tas ir tik jauki.

Ieritinos vēl ciešāk segā, ko viņš man jau ir gādīgi apspraudījis un miegaini klausos, kā viņš man stāsta, ka man ir atvaļinājums, ka man nekur nav jāiet, ka mani bērni ir gana patstāvīgi un arī kaķi prot par sevi parūpēties, un tikai viņš rūpēsies par manu labsajūtu…. Dievīgi.

Mirkli pa mirklim pamodās mana Sirdsapziņa un nīgrā balstiņā čukstēja – nu kā tev nav kauna, tu viņu gandrīz pameti, atstāji novārtā, izlikies, ka viņš tev vairs neeksistē un tagad tu pieņem viņa uzmanības apliecinājumus kā pašus par sevi saprotamus…..

Iespējams, viņai ir taisnība, bet tā kā viņš pats man neko nepārmet, tad man nav nekāda iemesla uzklausīt Sirdsapziņas čīkstēšanu. Jātver mirklis.

Viņš ir negaidīti laipns, ļauj man tomēr piecelties no gultas pēc kafijas, vīna glāzes, šokolādes konču kārbas, lai slavēti Ziemassvētki, vismaz kāds uzdāvina Rošē un Rafaello konfektes. Viņš gādīgi pasaka man priekšā, kādas filmas labāk skatīties, lai es nepārpūlētos ar līdzdomāšanu…. Uzmin manas vēlmes un vai nu tās izpilda vai neuzmācīgi pavērš citā virzienā. Mieru mīļā, tikai mieru, viņš man čukst ausī un tik nelabprāt no manis atraujās.
Viss ir tik jauuukiiii, bet mēs abi zinām, ka rīt no rīta pulkstenis nozvanīs 4 no rīta un es būšu spiesta no viņa atrauties, un viņš atkal tiks mazliet atstumts otrajā plānā, bet mēs zinām, ka atkalsavienošanās pēc ilgākas šķiršanās ir tik saviļņojoša.
Bet pagaidām es vēl ļaujos viņa, mana brīnišķā Slinkuma skaujām, mums vēl 12 stundas un dažas minūtes…..
P.s. Es nevarēju ar to nepadalīties, dāmas

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies