Atā, Jūlij!

Kerstyna
Kerstyna 5. augusts 2016 14:09
1916
Jūlijā, visādu pasākumu ietvaros nācās iespringt virtuvē, bet šos divus ēdienus gribu atzīmēt īpaši: Pirmais ir mans pirmais mājā gatavotais saldējums :) Paldies žurnālam "Una" par iedvesmu. Otrā ir ābolu plātsmaize no sērijas - "Mammūūū, uzcep kaut ko". Vienkārša kārtainās mīklas ābolmaize ar olbaltumu sedziņu... garšoja dievīgi! Es nefanoju par saldumiem un par āboliem vēl mazāk, bet man garšoja :)
Eksperiments ar nepierasto. Armēņu aprikožu vīns, baltais, pussaldais 12%, 1998. gada pildījums. "Aspeti Apricot" Ko varu sacīt... Nav salds, no aprikozēm pašām maz ko var just, bet aprikožu kauliņus gan var sajust. Karstas vasaras dienas izskaņā labs, bet vai es pirkšu vēl, nezinu vēl :)
Jūlijā uzsāku fotoprojektu. Pa manas mājas logu labi var redzēt Cesvaines Luterāņu baznīcas torni, saulrietos ļoti izteiksmīgs. Man jau ir jūlija bildes , būs augusta, tad rudens un ziemas bildes, domāju to visu apvienot lielā bildē, kas sanāks, nezinu, bet saulrieta debesis vienmēr ir tik krāšņas, ka raudāt gribās.
Cesvaines novada svētku ietvaros abi ar jaunāko aizgājām uz koncertu pils pagalmā. Puikam pirmais izgājiens uz tāda veida pasākumu. Pa dienu jau bija visu ko redzējis un ņēmis aktīvu dalību. Interesanti, ka A. Robežņieks viņam patika, bet A. Ērglis un I. Sutugova ne pārāk.
Un jā... Biju Rundāles pilī . Skaisti, skaisti, skaisti... Laiks bija labs, sabiedrība laba . tikai trusis Otto bija kaut kur tu-tū. Jācer, ka nebija jau pasniegts kādā no pils restūžiem :D
"Runā un tapsi uzklausīts" Kur nu vēl precīzāk. Jūlija sākumā izčīkstējos, ka man naf naudasmaka, ka saplīsis utt. Un tā, tas sasniedza dzirdīgas ausis, man tagad ir trīs maki :D Konceptuāli patīk vidējais, tajā ielien manas naudiņas un kartes, arī pīkstdraugs un mājas atslēgas, ja vēl būtu sarkans tad vispār ideāli , bet sarkanie arī katrs par sevi ir forši.
Iespējams, kreatīvākā apsveikuma kartiņa, ko esmu saņēmusi :) Paldies VesmaSK
Un mana dzimšvārdadiena :)
Un beigās - paraugdemonstrējums - kā saglabāt veselīgu nervu sistēmu :)

Jūlijs... 

 Jūlijs patiesībā paskrēja diezgan ātri. Bija daudz darba dienestā, dažādas sabiedriskas aktivitātes un citas lietas. Tiku pie jaunām grāmatām, dažas nopirku, dažas uzdāvināja, skatījos filmas, bet  ne pārāk jaunas. Sirdij tuvāka bija .. pat nezinu, kā lai iztulko pareizāk "Dikensiāde" Seriāls pēc Dikensa romāniem, biedējoši tuvs realitātei, kāda tā varēja būt Dikensa Anglijā

https://my-hit.org/serial/3542/

Un skatījos  multenes, jā jā, multenes , Tima Bērtona 

https://my-hit.org/film/3745/ "Līgava līķis" unnn

https://my-hit.org/film/261629/ "The Secret Life of Pets"

Tulkojums un ieskaņojums baiss, bet saprotu, ka drīzumā, arī uz Latvijas lielajiem ekrāniem šo filmiņu varēs noskatīties.

Drusku parakstīju arī iekš SK:

http://www.sieviesuklubs.lv/kluba-jaunumi/saimniece-nemekle-saimnieku-263594/

http://www.sieviesuklubs.lv/izklaide/driz-bus-pilnmeness-263619/

http://www.sieviesuklubs.lv/kluba-jaunumi/vai-tu-gribetu-dzivot-kopa-ar-sevi-263711/

http://www.sieviesuklubs.lv/izklaide/nopirku-gramatinu-vairakas-gramatinas-263747/

http://www.sieviesuklubs.lv/izklaide/sokoladiga-abrakadabra-263754/ 

Nedaudz paniekojos  pa virtuvi, bija tādi  radošuma uzplūdi :D

Jūlijs vispār man ir sarežģīts mēnesis :)

Nu jau ir augusts, kas izskatās ne mazāk interesants :) Pirms gada, apmēram  ap šo laiku biju dusmīga, nelaimīga, bet šogad - esmu es pati, savā elementā :)

Tas nu īsumā par jūliju. 

Konkurss: Kas jauns jūlijā? 

20160810075449-11300.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 22. augusts 2016 22:03

Āaa, savs saldējums, tas tik kaut kas! :P(Y) Ļoti patīk Tava lielā maku kolekcija, nudien vari sākt kolekcionēt. Un, protams, feina kopbilde ar dēliņu.

Kerstyna 8. augusts 2016 10:55 hiperkeri

Ak, riktīgi hiperkeriska atsauksme :) Pāldies!

hiperkeri 8. augusts 2016 10:02

Izskatās,ka Slinkumkungs sen,sen aizgājis uz veikalu pēc cigaretēm:D:D
Tava ābolmaize izskatās vienkārši siekalīgi:) Un bonuspunkti par mājas saldējumu, burvīga manta;):)
Nu re,3 naudasmaki Tev ir,vismaz mājās zeķē naudu nevajadzēs glabāt:D Būs i penzijfondam,i atvaļinājumiem, ir nervu zālēm katram savs maciņš. Par nervu zālēm lieku lielas cerības,ka tur varētu izaugt kāds ceļojums,jo izskatās,ka minči veic savu uzdevumu ar 100% atdevi:D
Un.Par to baznīcu- pirms pāris gadiem man tā tapa Jelgavas pils bildes- zini,tā tiešām ir viena tāda saturīga fotosesija- tur ir savs skaistums tajā visā iekšā:)
Un. Par brofila bildi- oh la lāāā!!! Skaista!(F)

Ciao 7. augusts 2016 22:41

Mums ļoti patika Secret Life of Pets(party)

LosOjosVerdes 7. augusts 2016 06:35

Minkas ir kolosāli:)

Nikte 6. augusts 2016 12:19

(Y)

Kerstyna 5. augusts 2016 21:51 °sarkangalvīte°

Ō, tas ir Slinkuma akceptēts. Ņemu 0,5 l saldā krējuma, 200g saldā iebiezinā'tā piena un mazliet vaniļas, puto saldo krējumu, kamēr tāds pusputots, tad pieputo klāt iebiezināto pienu ar vaniļu, kamēr tādas foršas putas un tad to masu pa ķopsīšiem un kamerā, pēc 3 stundām -saldējums gatavs vai ātrāk, ja jaudīgāka saldētava. Izlasīju to recepti "Unā" un garšīgs un variējams.

Aggie 5. augusts 2016 21:25

paštaisīts saldējums, garšīgi, bet tas process... kā tavs slinkums sirdstrieku nedabūja??? es vienreiz saldējumu uztaisīju, tagad labāk pērku :D

Linduchy 5. augusts 2016 19:44

Veselīgas nervu sistēmas recepte - ideāla :D (Y)