AS “VIRŠI-A” pievienojas Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju apvienībai (UPEI)

LiepinaA
LiepinaA 4. jūlijs 2016 12:07
857

Ar šī gada jūliju, lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” ir kļuvis par Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju apvienības (Union Pétrolière Européenne Indépendante (UPEI)) biedru. Līdz ar pievienošanos UPEI, AS “VIRŠI-A” ir kļuvis par vienīgo Latvijas degvielas tirgotāju pārstāvi šajā apvienībā.

UPEI pārstāv vairāk nekā trešo daļu Eiropas degvielas piegādātāju. Apvienība ir organizācija, kas ir neatkarīga no lielākajiem naftas ražotājiem, un tajā ir pārstāvētas 15 Eiropas Savienības dalībvalstis. Kopumā asociācijā ir 16 biedri – 11 valstu degvielas tirgotāju asociācijas, kā arī 5 uzņēmumi no piecām Eiropas valstīm.

Tā kā aptuveni 70% nozares lēmumu un likumdošanas izmaiņu nāk no Eiropas, viens no būtiskākajiem AS “VIRŠI-A” ieguvumiem ir spēja kļūt par daļu no nozīmīgas viedokļu līderu grupas un ietekmes veidotājiem, iesaistoties nozares politikas un likumdošanas veidošanā. Papildus tam, kā svarīgi ieguvumi jāmin piekļuve starptautiska mēroga ekspertu grupai, kas spēj konsultēt dažādos nozares jautājumos, ātrāka informācijas aprite par svarīgākajām izmaiņām un tendencēm Eiropas degvielas tirgū, kā arī viedokļu apmaiņa un kontaktu dibināšana ar nozīmīgiem Eiropas degvielas tirgus veidotājiem.

Jānis Riekstiņš, AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: “Pievienošanās Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju apvienībai ir būtisks ieguvums un priekšrocība mūsu uzņēmumam. Šo apvienību var dēvēt par Eiropas Neatkarīgo degvielas tirgotāju balsi, tāpēc līdz ar iestāšanos tajā mēs spēsim vieni no pirmajiem uzzināt svarīgākās nozares tendences, piedalīties viedokļa veidošanā un vērst uzmanību uz aktuālām nozares problēmām un risinājumiem. Šī ir arī iespēja mums kā lielākajam pašmāju degvielas tirgotājam dalīties savās zināšanās par degvielas tirdzniecības nozari, skaidrojot tirgus tendences ne tikai par Latviju, bet Baltiju kopumā.”

Baltijas valstu mērogā viens no asociācijas biedriem ir arī Igaunijas degvielas tirgus līderis – lielākais degvielas mazumtirgotājs AS “Olerex”, kas jau vairāk nekā pusgadu ir arī AS “VIRŠI-A” stratēģiskais sadarbības partneris. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies