Aroma-pīlings un aroma-liftings Sieviešu Klubā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. februāris 2016 00:16
1772

Sieviešu Klubs sadarbībā ar sertificētu aromterapijas un kosmētikas izgatavošanas meistari Diānu Leibču aicina uz aroma-pīlinga un aroma-liftinga nodarbību ādas mirdzuma atdzimšanai.

Kas ir aroma-pīlings?

Tā ir bioloģiska pīlinga formula, kuru var veikt jutīgai un alerģiskai ādai. Āda tiek attīrīta no mirušajām šūniņām. Iedarbība ir saudzīga, āda pati nosaka pīlinga dziļumu. Procedūras laikā nerodas apsārtumi, apdegumi, ādas lobīšanās, netiek traumēta āda. Aroma-pīlinga procedūrām nav kontrindikāciju. Var veikt grūtnieces.

Aroma-pīlings uzlabo ādas krāsu, attīra poras, mīkstina ādu, dziedē brūcītes, mazina iekaisumu. Tam piemīt nedaudz balinoša iedarbība, var balināt pigmenta plankumus (+ krēms, maskas). Procedūra uzlabo asinsriti un stiprina asinsvadus, piemērota arī kuperozai ādai. Profilakse vīrusu infekcijām, deguna blakusdobuma iekaisuma mazināšanai.

Kas ir aroma-liftings?

Ādu konturējoša, bioloģiska liftinga formula gludākai, elastīgākai ādai. Bioloģiski aktīvās vielas ir īpaši kombinēts ēterisko eļļu koncentrātu komplekss. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem. Aroma-liftings stimulē dziļāku ādas reģenerāciju, izlīdzina un stiprina ādu, uzlabo ādas elastību, izlīdzina smalkās mīmikas grumbiņas, aizkavē vecuma grumbiņu veidošanos. Aroma-liftings stiprina asinsvadu sieniņas, piemērots kuperozai ādai. Izvada šlakvielas, veicina limfas atteci. Piemērots arī ķermeņa kopšanai. Aroma-liftingu var izmantot grūtniecības laikā striju profilakses produktos. 

Nodarbības laikā:

  • Attīrīsi sejas ādu;
  • Izmantojot ēterisko eļļu maisījumus, apgūsi sejas limfodrenāžas masāžas paņēmienus;
  • Iemācīsies galvas masāžu. 

Nodarbību vada sertificēta aromterapijas un kosmētikas izgatavošanas meistare Diāna Leibča.

20160125140333-38167.jpg

Diāna Leibča: "Mana aizraušanās ir aromterapija. Zinu kā ēteriskās eļļas pielietot ikdienā. Esmu gatava dalīties ar Tevi savās zināšanās. Jo to, ko Tu zini, Tev neviens nespēj atņemt!"

Kad notiek?

24. februārī plkst. 18.00-20.30

Radošā nodarbība ilgs 2 -2.5h

Kur tiekamies?

Sieviešu Kluba mājīgajās telpās: Vīlandes ielā 1, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas.

Cik maksā ?

€ 25 par nodarbību

Kas vēl būtu jāzina?

Līdzi jāņem liels dvielis (lai vari tajā ietīties) un matu stīpiņa.

PIESAKIES NODARBĪBAI ŠEIT>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies