Ar kādiem ekspertiem un par kādām tēmām jūs labprāt tiktos Sieviešu Klubā?

10. aprīlis 2010 00:00
505

Piektdienu Sieviešu Kluba vakaros mēs parasti tiekamies ar 3-4 dažādiem ekspertiem, un ta pavadam tematisku vakaru , vaigu vaigā redzot slavenus psihoterapeitus, ārstus utt.

 

Vai ir kāds speciālists, talantīgs cilvēks, savas jomas pārzinātājs, kuru Tu labprāt klausīties klātienē vai nāktu pie viņa uz meistarklasi?

 

Mums ir tā iespēja savienot šos ekspertus un Kluba meitenes - tikai rakstiet, ko vēlaties satikt Klubā un tas notiks:)

 

Ieraksti komentāros arī par kādām tēmām Tu vēlētos klausīties lekcijas nākotnē!

 

* Nākamā Sieviešu Kluba tikšanās reize jau 23.aprīlī, ar jaunu, svaigu programmu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikola 15. aprīlis 2010 13:52

Victory, man tie tēmati ir ļoti aktuāli!

14. aprīlis 2010 22:40

Es ļoti piekrītu Victory, jo diētas mani neinteresē, bet kā veselīgā veidā savest savu figūru kārtībā es gan ļoti gribētu uzzināt.

ilva 13. aprīlis 2010 10:24

Mani interesētu temats par publisko uzstāšanos, kādi ir knifiņi, lai pārvarētu bailes un uztraukumu. Labprāt pamēģinātu praktiski, t.s. treniņos kopā ar mūsu jauko auditoriju. Paldies.

martatulpe 12. aprīlis 2010 12:00

Sievietēm varētu interesēt krāsu terapeita lekcija. Reiz man dzīvē sanāca parunāties ar šo speciālistu. Nemaz nezināju, ka var būt tik interesantas teorijas, metodes un veidi kā krāsas veido, iederas un palīdz dzīvot.. :)
Konkrētu speciālistu gan neieteikšu, jo tik labi šo lauciņu nepārzinu, bet netā parokoties var atrast daudz vārdus..

11. aprīlis 2010 13:17

Jā, es par šo tēmu - kādas tēmas mani interesētu domāju jau kopš s''ads sieviešu klubs ir parādījies, BET neko tā arī nespēju izdomāt... Nezinu, varbūt esmu tikai un vienīgi māte, bet man patiesām nav neviena tēma, kuru spētu iedomāties.
Šeit pieminētās diētas un veselīgi uzturi mani galīgi neinteresē, jo domāju, ka es ēdu normāli un labi, un tāpat neko netaisos mainīt savā ēdienkartē, arī svars mani apmierina. Izskats? To, protams, vienmēr var uzlabot, bet nu krāsoties es vispār nekrāsojos, tā kā nekādi kosmētiski knifiņi un jaunumi arī nav aktuāli.
Numeroloģija un astroloģija arī neinteresē, jo domāju, ka viss nāk no Dieva, un visas šīs te zinātnes ir tādas kā muļķības un savā ziņā Dieva zaimošana.
Jā, gribētos arī sev kaut ko atrast un izdomāt, bet diemžēl, nekas nenāk prātā...

ilzel 10. aprīlis 2010 23:54

Victory - tas noteikti būtu interesanti un pat VAJADZĪGI! :)

victory 10. aprīlis 2010 23:46

Ļoti patīka sieviesu kluba tēmas un arī sabiedrība! Un tādas tēma kā uzturs, svars, sports katru sievieti rūp visvairāk. Pati esmu pareiza uztura trenere un ar lielu prieku kopā ar saviem kolēģiem-augsta līmeņa speciālistiem uztura jomā padalīsimies ar vērtīgu informāciju. Piemēram tēmas: Nesasniedzamais sapnis, jeb kādēļ nedarbojas diētas, ogļhidrāti, cukurs un glikēmijas indekss, cukura diabēts, 7 soļi ceļā uz veselīgu gremošanu ,vielmaiņas optimizācija intensīvai svara samazināšanai un noskaidrot kādi faktori kavē vielmaiņu. Un vēl ir iespēja uz vietas katrai dāmai noskaidrot tauku %, muskuļu masu, kaulu blīvuma masu un vielmaiņas bioloģisko vēcumu! Ja šī tēma ir aktuāla varam sazināties caur e-pastu: victoria-tomas@yandex.com

bu 10. aprīlis 2010 23:10

man liktos interesanta diskusija ar dietologu Arti Tupiņu, ņemot vērā, ka pavasaris, un lielākai daļai sieviešu rūp sava forma un veselība, un svarīga gatavošanās pludmales sezonai.