Ar īstiem draugiem nav jāstrīdās

nosiguldas
nosiguldas 29. jūlijs 2011 00:00
528

Noteikti, lai es kādu sauktu par savu draudzeni, tam ir jābūt cilvēkam, kas manā uztverē sevī ietver konkrētas īpašības. Es nevaru iedomāties draudzeni, kas melo, aprunā mani aizmuguriski un nekad un nevienam nespētu piedot nodevību.

 Katra no mums ir savādāka, ar savu dzīves uztveri, ar vienu cilvēku tā ir tev tuva ar otru nē. Jau sen esmu sapratusi, ka strīdu pamata ir pašu nevisai jaukās īpašības- velme citu pamācīt, takta izjūtas trūkums, velme uzspiest savu viedokli kā vienīgo pareizo. UN LŪK arī iemesls pašām labākām draudzenēm sastrīdēties.

 

Mēs katra dzīvojam savā pasakā ar savu vērtību skalu un pārliecību kā audzināt bērnus, kā mīlēt vīru un galu galā kā dzīvot, tāpat ir ar mūsu draugiem.  Man ļoti patīk ka manas draudzenes ir ļoti atšķirīgas, pie tam es viņas nevaru iedomāties kopā, bet es ļoti respektēju viņu viedokli un arī viņas tāpat. Cieņa vienai pret otru un pārliecība -nedari citam to ko nevēlies, lai nodara tev, ir mans zelta likums attiecībās ar draudzenēm.

 

Kad dzirdu, ka meitenes sūdzās, ka mana draudzene aizvīla man vīru vai puisi, man tas liekas kautkas mežonīgs, kā tādu cilvēku varēja saukt par draugu, tātad iespējams, tu nemaz nepazini šo cilvēku, ko uzskatīji par savu draudzeni.

 

Varbūt ir vērts pārdomāt, kas ir tavs draugs, jo zemapziņā mēs meklējam cilvēkus sev līdzīgus ( pasaki, kas ir tavs draugs un es pateikšu, kas esi tu)

 

BET JA NU TOMĒR pēkšņi strīds iekarstu, parasti tie pēc pieredzes ir pavisam mazi sīkumi, ir vērts pārkāpt savam es un piezvanīt draudzenei pirmai. Mans lielākais strīds ar draudzeni bija politika, tagad tas liekas tik smieklīgi, bet toreiz diskusija bija uz visu vakaru, kā tas izlīdzinājās, goda vārds neatceros, bet mēs laiku pa laikam par to kopā atceramies un ir par ko pasmieties.

 

Uzsākam blogu konkursu: Kā strīdēties ar draudzeni

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 31. jūlijs 2011 23:09

aaa, un uzraksti man lūdzu savu e-pastu, ja vari, gribas ko pajautāt... :D :D :D

manējais ir sandrulish@inbox.lv

sandrulish 31. jūlijs 2011 22:47

P.S.Sveika, es braukšu 5.augustā uz Sieviešu klubu!!!

Nākamnedēļ piektdien!

Bet ja kas, tad uz Siguldu arī tieku ar mašīnīti, gan jau vīrs aizvedīs! ;)

sandrulish 31. jūlijs 2011 22:47

Labs stāstiņs- tieši manas domas! (Y)