Aprīļa stresa kamolītis

Autors: Linduchy, 2016. gada 6. maijs, 00:22:06
Aprīļa stresa kamolītis

Aprīlis nu palicis aiz muguras ... beidzot! Tāds nervu saspringums, kāds bija aprīlī, sen man nebija bijis. Bet šobrīd varu teikt – kas mūs nenogalina, tas mūs padara stiprākus. Cik daudz cukura apēsts, cik negulētas naktis pavadītas, lūkojoties zvaigžņotajās debesīs, cik VD un bimbiņlēkmes piedzīvotas. Ceru, ka nu tas viss ir palicis aprīlī. Maijā jāplaukst un jābauda daba, laiks un mīlestība!

20160504205254-47218.jpg

Mēneša stresa avots – pārvākšanās

5 gadus ar astīti nodzīvojām Carnikavā. Par šo laiku man palikušas gaišas atmiņas – forša vieta, jūra un mežs, lieliski kaimiņi, manis iekopts dārzs un fantastiskais veikaliņš „Savs“. Pārcelšanās uz jaunu mājvietu radīja pamatīgus pārdzīvojumus un skumjas. Bet tāda ir dzīve. Gadās tādi brīži, kad nevari dabūt vēlamo, lai vai kā censtos. Ar to ir jāsamierinās. Vismaz es samierinājos. Un tagad es varētu grāmatu sarakstīt par to, kā labāk pārdzīvot pārcelšanos :D Nedaudz gan bēdīgi, ka kaimiņu melnais runcis, kurš regulāri nāca pie mums ciemos paņaudēt un apēst kādu kārumu, turpina piestaigāt un žēli ņaud pie durvīm, nesastapis mūs.

Bet aprīlī netrūka arī pozitīvu un skaistu lietu!

20160504205425-21692.jpg

Aprīļa sākums pagāja modes zvaigznājā – Riga Fashion Week. Šī modes nedēļa tiešām bija noorganizēta tuvu ideālam. Vienas prezentētās modes kolekcijas pārsteidza, otras nepārsteidza it nemaz, bet citas lika nopūsties – ak, cik skaisti, gribu, gribu, gribu!

20160504210441-14087.jpg

Izstaigāju Expo Beauty skaistumkopšanas izstādi Skonto hallē. Sapratu to, ka es VARU sevi turēt grožos un nepiepirkt pilnu somu ar visādām skaistumkopšanas lietām tikai tāpēc, ka pārdevējas aktīvi piestāsta pilnas ausis par savu produktu brīnumainajām spējām. Šādas izstādes ir forša lieta – vienkopus dažādi zīmoli un īpašie piedāvājumi cenām. Atliek vien neapjukt plašajā klāstā. Tā kā sava darba ietvaros sanāk apmeklēt daudzas un dažāda veida izstādes, vienmēr pievēršu uzmanību stendu noformējumam. Nu patīk man stendi, kur ir redzams, ka pie tā dizaina izveides ir īpaši piedomāts. Šoreiz mani uzrunāja Young Living ēterisko eļļu stends - neliels paradīzes stūrītis. Young Living ēteriskās eļļas ir pilnīgi tīras, terapeitiskas kvalitātes eļļas, brīvas no sintētiskām sastāvdaļām un atšķaidītājiem.

20160504210504-32064.jpg

Aprīļa sākumā saņēmu ielūgumu uz īpaša lūpu ādas pretnovecošanas līdzekļa ar lūpu spīduma efektu Luscious Lips prezentāciju. Prezentācijā uzzināju vairāk par lūpu ādas problēmām un jauno produktu. Luscious Lips sniedz pretnovecošanās efektu, apjoma palielināšanu, mitrināšanu, dziedēšanu un lūpu atjaunošanu -5in1. Tā sastāvā ir patentēti peptīdi un dehidratēts jūras kolagēns, C, E un K vitamīni, augu ekstrakti un superaugļu ogas, organiski dabīgi ekstrakti - alvejas ekstrakts, jūras aļģu ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts, stēvijas ekstrakts. Izmēģinot produktu, sākumā lūpas nedaudz kņudina, ir jūtams atvēsinošs efekts. Pieejami 12 dažādi toņi, bet sev izvēlējos maigi rozā Petal Rebel (nr.325) toni. Lūpu spīdums ir garšīgs – ja vien uzrunā mētru garša. Starp citu, šis produkts ir īpaši ieteicams smēķētājām/smēķētājiem. Jā, jā – arī vīrieši var šo produktu izmantot (ir pieejams caurspīdīgs tonis). Lielisks produkts, ātri sadziedē brūcītes. Viens no trūkumiem ir tas, ka nav ilgnoturīgs. Pēc ēšanas un dzeršanas ir jāatjauno.

Mēneša filmas Mr.Right skatīšanās tika apvienota ar kāju vēnu veselības pasākumu. Veselības centra 4 flebologs Dr. Pēteris Gerke pasākumā stāstīja par varikozo vēnu saslimšanu. Vispār, meitenes, kurām ir sēdošs darbs, pievērsiet uzmanību savām kājām. Laicīgi ārstētas problēmas ietaupa naudu un laiku!

Runājot par filmu – padumja (kāds pārsteigums :D), bet uzjautrinoša amerikāņu komēdija par mīlestību - kā veidojas attiecības, ja puisis ir algots slepkava ar sirdsapziņu. Noskaņojuma uzlabošanai filma derēs :)

20160504210821-28181.jpg

Mēneša ēdamlietas. Aprīļa sākumā vēl cītīgi pieturējos pie gavēšanas. Bet tad rindiņā nāca vairākas ārpus mājas ieturētas maltītes, kurās, diemžēl, nevarēju izvēlēties kaut ko veģetāru. Tad nu brīžiem sanāca atkāpties no veģetārisma kursa, tomēr mājās ēdienkartes topā bija Trikata sieri dažādās formās un izpildījumos, Lakto dzeramie jogurti un svaigi kūpinātas zivis no Saulkrastiem.

20160504211246-50101.jpg

Kultūras programma. Aprīlī sanāca noskatīties divas izrādes – Dailes teātrī Genādija Ostrovska režisēto melodramatisko komēdiju „Divi kapteiņi“ un Zanes Daudziņas monoizrādi „Tāda es esmu“, pēc kuras es kārtējo reizi pārliecinājos, ka izlikšanās par to, kas patiesībā neesi, kāda patiesībā nejūties, ir nereāli nogurdinoši. Modes un dzīvesstila žurnāli diktē noteikumus – kā izskatīties, cik svērt, ko ēst, ko vilkt, kur braukt ceļojumā, ko lasīt utt. Lielais bizness tiecas uz copy/paste sievietītēm – bez individuālā stila, bez patstāvīgas domāšanas, bez stingras stājas un savas pārliecības. Sievietes neprot sevi mīlēt. Atrod 101 trūkumu sevī, bet neprot izcelt skaisto sevī. Ņemās un cepās, īgņojās, krīt histērijās un tad brīnās, kāpēc vīrieši viņas pamet. Jāpieturās pie vienkāršām lietām un patiesām dzīves vērtībām. Teikšu skaļi – ES SEVI MĪLU TĀDU, KĀDA ES ESMU. Man ir gan trūkumi, gan plusi. Un plusu ir vairāk, jo es tā gribu domāt. Ja es ieciklētos uz saviem trūkumiem, tad man jāiet paslēpties skapī ... haha, nē – jāietinas parandžā un klusi jāšēž kādā tumšā istabā :D Izrāde tiešām lieliska. Nebeidzu apbrīnot Zanes Daudziņas spēju noturēt zāles uzmanību. Nudien, šajā izrādē neredzu citu aktrisi – perfekts izpildījums! To būtu jānoskatās katrai no mums, lai saprastu, ka mēs katra esam īpaša!

Mēneša izskaņā – ziņa, ka draudzenei piedzimis puika. Feini, tāds prieks :) Un kaut kā sākām likt pa plauktiņiem notikumus - izrādījās, ka katras lielās pārmaiņas mūsu dzīvē tiek pavadītas ar bērnu dzimšanu kādam no tuvākajiem draugiem. Viena reize – nejaušība, divas reizes – sakritība, bet trīs reizes – tā jau ir likumsakarība. Tad nu paļaujamies uz to, ka arī šīs pārmaiņas mūsu dzīvē ienesīs pozitīvas vēsmas :)

20160504212142-41371.jpg

Tieši to arī novēlu jums visām maijā – lai jums izdodas pietuvoties savam sapnim kaut par solīti tuvāk!

Linda