Aprīļa skūpsts.

Aggie
Aggie 6. maijs 2016 16:09
1616

Aprīlī mums bija gan silts līdz +16°, gan arī piedzīvojām sniegu, krusu un negaisu. Parka ķiršu koki beidza ziedēt. Bet mani ķiršu kociņi tik sāka ziedēt. Un arī ceriņkrūmu iestādīju.

Arigna ogļraktuves.

20160506153126-28230.jpg

 

Bija skaista nedēļas nogale. Nolēmām doties uz Arigna ogļraktuvēm, kuras darbojās no 1700. gada līdz 1990. gadam. Ar ogļraču dzīvi mūs iepazīstināja viens no pēdējiem ogļraktuvju strādniekiem. Maikls bija mūsu gids, kurš izrādīja mums, kādos apstākļos ogļrači strādāja, kā strādāja, kā pienākumi tika sadalīti utt. Un beigās arī eksploziju piedzīvojām. Pēc tam jau bildes parādījās dr.lv un FB lapās. Kad satiku FB draugus, viņi man prasīja, Kas? Kur? Kad?, tad atbildēju, ja bērniem nav bail palikt melnā tumsā, tad droši var braukt, jo pēc eksplozijas uz dažām sekundēm pazuda apgaismojums.

Woodland Segway20160506153728-25802.jpg

Pēc ogļraktuvju apmeklējuma mums vēl palika laiks, lai atgrieztos Lough Key mežā. Pirmo reizi mēs tur bijām pagājušā gadā, jo Klāvs dz.d. gribēja doties uz Zip It. Pēc tās dienas sapratu, ka nāksies tur atgriezties vēl.

Nu un tā mēs devāmies turp otro reizi. Bet šoreiz, lai izbrauktu ar segvejiem (segways). Nezinu, kā tos dēvē latviski, tapēc es tos nodēvēju par segvejiem. No sākuma mums bija teorētiskā daļa (jeb instrukcija, Kas, Kur, Kā). Pēc tam mūs visus palaida pa zālīti pierast pie šī braucamrīka. Sajūtas jocīgas, jo segvejs sāk braukt, ja nedaudz sāk ar svaru balancēties uz priekšu. Lai piebremzētu, ķermenis jābalansē atpakaļ.

Mūsu izmēģinājuma braucieni pa zālīti mazliet redzami šajā Instagrama video. https://www.instagram.com/p/BDtaqvPHFp7/?taken-by=aggieagy_

Jo vairāk balansējas ar savaru uz priekšu, jo ātrāk tas brauc. Mani puikas jau sāka rīkot sacensības. Es arī izmēģināju un tad... zaudēju līdzsvaru un kritu :D

Mums sanāca ilgāk pa zālīti pabraukāt, jo uzradās vēl viena ģimene, kas vēlējās doties ekskursijā pa mežu ar segvejiem. Kad visi pie segvejiem bija pieraduši devāmies mežā. Parasti maršruts esot īsāks, bet tā kā mēs bijām pēdējā grupa, tad mūs arī izvadāja pa salu. Nokāpjot nost no segvejiem gan bija jocīga sajūta. Tā laikam jūtas kosmonauti atgriežoties no kosmosa. Neko nejūti. Kā teica gids: “You got segway feet”.

Žēl, ka nebija laika fotografēt, kas nozīmē, būs jāatgriežas atkal. Bet nākamreiz jau ar riteņiem.

Šeit tā tas notiek. 

20160506155330-23360.jpg

Kādā ceturdienas vakarā, braucot uz jogu, trāpījos uz bērēm, kad no funeral house bērinieki devās uz baznīcu. Šeit tā tas notiek. Pretimbraucošā mašīna apstāsies un neuzsāks braukt, kamēr bērinieki nebūs pagājuši garām. Man ar ir nācies apstāties un pārmest krustu, kad bērinieki nāk pretim.

 Kad pirmos četru gadus dzīvoju mazā vilidžā, bija mazliet savādāk. Tad vispār uz ielas kustība nenotika. Visi saskrēja veikalos, veikalus aiztaisīja ciet un, kad bērinieki bija pagājuši garām, ikdiena turpinājās.

Atceros savu pirmo reizi. Es tieši biju veikalā, kad pēkšņi saskrēja cilvēki: “They are coming!” Veikala žalūzijas tika nolaistas. Tik vēlāk man paskaidroja, ka tā tas šeit notiek. Visu cieņu aizgājējam.

 Lancome Juicy Shaker.  20160506155442-56741.jpg

Mans absolūtais favorīts no kosmētikas galdiņa aprīlī, kuru tikai jāpakrata, jāpakrata, jāpakrata. Jaunākais lūpu spīdumu izgudrojums ir sasniedzis patērētājus un arī mani. Atā garlaicīgās lūpu krāsas, jo man tagad ir jaunā Lancome augļu Juicy Shaker lūpu spīdums.

Šajā tūbiņā ir savienota barojoša lūpu eļļa ar dabīgu pigmentu, kas padara lūpas glancētas. Eļļa satur saldo mandeļu eļļu, Omega3, dzērveņu eļļu.

Mīkstais aplikators ļauj spīdumam izplūst uz lūpām. Barojošo eļļu formula nav lipīga un nežūst.

Superjautro lūpu spīdumu ir forši uzklāt jebkurā dzīves situācijā. Tā mani nepieviļ.

Šo lūpu spīdumu smarža ir pārsteidzoša. Bet par manu favorītu kļuva 381 Mangoes Wild.

Un pats galvenais, SAKRATĪT. 

  

Apelsīnu skūpsts.

20160506155655-11061.jpg

No maniem aprīļa eksperimentiem virtuvē vēlos padalīties ar bezē cepumiņiem.

 Pamatrecepte redzama video. tikai es pievienoju rīvētu apelsīnu miziņu, apelsīnu ekstraktu, un nedaudz oranžo pārtikas krāsvielu. Un sanāca bezē ar apelsīnu piegaršu. Tā ka var variēt un eksperimentēt bezgalīgi. 

Aprīļa filma. "Captive."

 Es esmu “Based On True Story” filmu mīļotāja, tāpēc no aprīļa mēnesī skatītākām filmām gribu izcelt “Captive”. Balstīta uz patiesiem 2005. gada notikumiem. Vientuļā māte, kura cīnās no narkotiku atkarības, kļūst par ķīlnieci noziedzniekam, kurš tikko izbēdzis no cietuma, nogalinot tiesnesi, kurš nolasīja viņam spriedumu.

 

"Take your time." (mana Aprīļa visklausītākā mūzika).

   

Konkurss - Kas jauns aprīlī?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 12. maijs 2016 00:55 Kerstyna

mēģināšu panākt iekavēto ;) bet nu mans pārtraukums bija saistīts ar to, ka apguvu šūšanu

Aggie 8. maijs 2016 23:23 VIT@

abpusēji, es gribu pie tevis ;)

Kerstyna 8. maijs 2016 18:15 °sarkangalvīte°

Nu tad tagad esi dāsna meitene - dalies ar mums :)

Ciao 8. maijs 2016 13:33

ar katru reizi pārliecinos arvien vairāk, gribu pie Tevis uz Īriju ciemos!!!!!! :)

Aggie 8. maijs 2016 02:42 Kerstyna

oi, paldies, prieks dalīties... tik žēl, ka trīs gadus klusēju

Kerstyna 7. maijs 2016 22:18

Interesanti - par dzīvi citur , citā zemē. Man patīk Tavi stāstiņi (Y)

Aggie 7. maijs 2016 14:57 LosOjosVerdes

laikam, labāk ieiet veikalā, nekā stāvēt ārā, pārmest krustu un noliekt galvu... vismaz es tad arī labāk ieeju veikalā...

LosOjosVerdes 6. maijs 2016 22:07

Ui, sanāca man Kāpēcītis:D

LosOjosVerdes 6. maijs 2016 22:07

Lancome lūpu spīdumu būs jāpamēģina. Un tas pirmo reizi piedzīvotais bēru gājiens izklausās savādi:D Kāpēc žalūzijas jāver ciet? Kāpēc jāskrien veikalā, nevis mierīgi jānostājas un jāpalaiž garām? Kāpēc it kā jānoslēpjas?Lai nepaķer līdzi mirušo valstībā?

Aggie 6. maijs 2016 20:32 Kaķmeitene

mums ģimenē arī ļoti garšo... it īpaši, ja masai vēl pievieno mandeļu skaidiņas

Linduchy 6. maijs 2016 17:05

mmm, bezē cepumiņi - notecēja siekala :P (Y)