Aprīļa metamorfozes

VesmaSk
VesmaSk 5. maijs 2017 15:41
1480
Aprīlis sākās ar 1.aprīli (apbrīnojami loģiski, vai ne?) un azartisku SK izjokošanu. Ja sākumā ilgi mocījos pārdomās par to, ko gan vispār varētu tādu uzrakstīt, tad vienā brīdī mans Mūzis (nu tā, kas vīriešiem Mūza) uzlāpījās un sāka sadarboties . Pārējo jau jūs zināt….
Aprīļa jaukā lieta – sadzeršana online. Iepatikās iemalkot glāzi vīna, saskandinot online ar draudzenēm un draugiem. Viena feina štelle, ja vien ir pareizais noskaņojums un īstais cilvēks ekrāna otrā pusē. Priekā, mīļās!
Mēneša pārsteigums – pavisam negaidīti Vācijas Lieldienu Zaķis atsūtīja paciņu ar saldumiem. Kas var būt labāks par gumijkončām un šokolādi ar jogurta-zemeņu pildījumu.? Šokolādes man jau ir mazliet apnikušas, bet šī nu ir tā, kuru var baudīt lieliskā pildījuma dēļ.
Lieldienas šogad pagāja klusi un mierīgi, vien nokrāsojām pīļu olas savam priekam un bijām ciemos pie maniem vecākiem Alojā.
Mēneša filma - „Angel-A”(2005., Francija). Melnbalta filma. Ļoti savdabīga, bet kaut kas tur mani paņēma. Iemesls, kāpēc noskatījos filmu, bija skumja dziesma, kuru nejauši atradu vietnē Youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aw9OkWPbPYM
Mēneša grāmata – Maksansa Fermīna „Zen”. Viena no tām grāmatām, kurās teikumi ir vienkārši un lakoniski, kur nepateiktā un nojaušamā ir vairāk nekā vārdi spēj atklāt. Stāsts par mīlestību
Mēneša dziesma – ARNO ELIAS . El corazon https://www.youtube.com/watch?v=QUcFisOlr90
Mēneša ēdamatklājums - Stir-fry -vefetables austrumu gaumē. Patika, ka dārzeņi sašķēlēti tādās kā sloksnītēs un klāt paciņa ar garšvielām.

Tagad smaidu un domāju, ar ko sākt…

Aprīlis man ir bijis piesātinās ar vienreizēji brīnišķīgām un pozitīvām emocijām. Joprojām jutos pacilāta un prieka pilna. Paldies kādam īpašam vīrietim , kurš mani pozitīvi uzlādē un liek nezaudēt optimismu. Ir tāda sajūta, ka kādu laiku esmu bijusi kā kāpurs – tikai ēdusi un augusi, un beidzot vienā brīdī attopos, ka esmu jau kūniņa. Jūtu sevi attīstāmies spārnus, jūtu to snaudošo skaistumu sevī un sāku iemīlēt sevi un redzēt krāsas sev apkārt. Līdz spārnu ieplešanai man vēl tāls ceļš ejams, bet ir brīnišķīgi mainīties un just sevī ko jaunu, iemīlēt sevi un pasauli nojauna.……

Konkurss: Aprīļa piezīmes

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 5. maijs 2017 16:59

Tā filma man arī ļoti patika. :)