Apotheka aicina uz apmaksātām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un nodrošina garantētas darbavietas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. jūnijs 2018 17:17
1026

Pavasara izskaņā un vasaras sākumā, kad vidusskolēni sāk arvien aktīvāk izskatīt nākotnes studiju iespējas, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka aicina apgūt farmaceita asistenta profesiju, studējot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pilnīgi bez maksas. Pēc programmas veiksmīgas absolvēšanas, jaunajiem speciālistiem tiks garantēts darbs Apotheka aptiekās visā Latvijā. 

Studiju process un priekšrocības 

Studiju sākums ir 2018. gada septembris un to ilgums – 2,5 gadi. Papildus teorētisko zināšanu apguvei RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, studentiem būs iespēja zināšanas apgūt arī praktiski – darbojoties obligātajā praksē Apotheka kādā no 114 aptiekām visā Latvijā. 

Aicinot jauniešus studēt par farmaceita asistentu un uzsākt karjeru aptiekā, Apotheka piedāvā ne tikai pilnībā apmaksātas studijas un garantētu darbu pēc to beigšanas, bet arī citas priekšrocības, piemēram, studiju laikā ikvienam topošajam speciālistam ir iespēja piedalīties Apotheka rīkotajās dažādās apmācības, pilnveidošanās un izklaides pasākumos. Ne mazāk būtisks ieguvums ir arī dienesta viesnīca, kas tiek nodrošināta studentiem, kas nedzīvo Rīgā. 

pieteikties bezmaksas studijām 

Pieteikšanās Apotheka apmaksātajām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā notiek konkursa kārtībā. Atlases konkursa ietvaros uzņēmuma personāla atlases komanda izvērtēs gan potenciālo studentu motivāciju apgūt farmaceita asistenta profesiju, gan vēlmi turpināt strādāt aptiekā pēc veiksmīgas studiju beigšanas. 

Visi interesenti ar vidējās izglītības atestātu (vērtējums ķīmijā nav obligāts) un apņēmību studēt Apotheka apmaksātajās studijās RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, ir aicināti pieteikties līdz š.g. 15. jūnijam, sūtot pieteikumu, CV, motivācijas vēstuli un vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopiju uz esigaidits@apotheka.lv. Papildu informācija ir pieejama sazinoties ar Apotheka Personāla daļu pa tālruni +371 67718765 vai rakstot uz e-pastu esigaidits@apotheka.lv. 

Par Apotheka

Apotheka ir viens no Latvijā vadošajiem un visstraujāk augošajiem aptieku tīkliem. Ar Apotheka zīmolu šobrīd darbojas 114 aptiekas visā Latvijā, kā arī interneta aptieka www.apotheka.lv. Uzņēmums tika izveidots 2005. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. Apotheka Latvijā strādā vairāk nekā 530 darbinieki, no kuriem 384 ir farmaceiti, kuri sniedz profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par pastāvīgu veselības aprūpi un skaistuma un labsajūtas veicināšanu. Apotheka ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies