Anketu blogu konkurss: Moon_shine un Jaunais Laikmets

moonshine
moonshine 10. novembris 2011 13:50
451

Ko par Jauno Laikmetu domā mūsu lasītāja Moonshine? No kā viņa savā dzīvē gribētu atteikties? Bet ko paturēt tikai sev? Lasi viņas atbildes turpinājumā>> 

 

 

1. Vai tici, ka tuvojas Jauns Laikmets? Vai tici 2012.gada fenomenam, Maiju kalendāram, 11-11-11? Varbūt Tev ir sava versija, kas un kā mainīsies uz pasaules?


 Cilvēkam jebkurā gadījumā kaut kam ir jātic. Cits tic Dievam, cits savukārt kādai lietai, cits maģijai. Es ticu, ka ir kaut kas varenāks par mums, cilvēci. Kas tas ir, man grūti spriest. Es ticu,ka pārmaiņas katra cilvēka dzīvē var notikt jebkuru brīdi, negaidot ne 2012. gadu, ne 11. datuma fenomenu. Kaut kas jau maģisks laikam tajā visā ir. Tomēr ja cilvēks tam tic, tad arī kaut kas notiksies. Cilvēki,kuri par to nedomā, diezvai saskatīs kādas pārmaiņas šajos datumos.

 

2. Ja Tev būtu iespēja līdz ar Jaunā Laikmeta iestāšanos no kaut kā savā dzīvē atteikties? Kas tas būtu? Ko Tu labprātāk atstātu pagātnei?


 Ir gadījies tā,ka manā dzīvē tagad ir mainījies kaut kas, nesagaidot Jauno Laikmetu. Tomēr, kā atspēriena punktu gribētu saglabāt sevī tās iekšejās pārmaiņas, kuras radās kādas 2 nedēļas atpakaļ. Jāatzīst,ka ikdienas gaitās slikti izturējos pret tiem cilvēkiem, kuri mani viesvairāk mīl. Negaidot Jauno laikmetu esmu uzsākusi varenu darbu... mainīt savu iekšejo pasauli. Dažkārt ir grūti, dažkārt gribas kādam kaut ko pārmest, tomēr nākas savākties un visas likstas kārtot mierīgi. Un ja ir šī Jaunā Laikmeta maģija, tad vēlētos, lai mana iekšējā pasaule mainās pati par sevi šajā liktenīgaja datumā.

 

3. Kādas savas īpašības Tu paņemtu līdzi? Kuras no Tavām īpašībām Tev noderētu nākotnē, laimīgākai un labākai dzīvei?


 Noteikti paņemtu atbildību, cerību un mīlestību. Atstāt... nav jau tā,ka vēlos visas sliktās īpašības atstāt, jo tad man liekas cilvēks pilnībā izkūp kā personība, tomēr man pavisam nav nepieciešams man niķīgums un pesimisms. Ar pārējo diezgan labi var sadzīvo.

 

4. Kāda būs Tava nodarbošanās? Ko darot, Tu jutīsies laimīga?


 Esmu nolēmusi,ka gribu dejot. Nu jau kādu laiku esmu saslimusi ar šo domu. Līdz ar manām pārmaiņām vēlos,lai ir vieta, kur var izlikt visas emocijas...un deja man liekas ir īstais,kas atbrīvo no visa liekā. Iespējams ta varētu būt Samba vai Tango. Par ikdienas nodarbošanos... būtu priecīga,ja man piedāvātu darba vietu šobrīd manā praksē, kur ir fantastiski cilvēki, atmpsfēra un milzīgas izaugsmes iespējas.

 

5. Atceries kādu pagātnes situāciju, kur Tu sajuties Tu pati, juti savu īsto ES? Kad tas bija un kas Tev lika tā justies? Kas Tev dzīvē liek justies Tev pašai? Kas traucē sajust un dzīvot pēc savas īstās būtības?


 Ir tādas daudzas situācijas. Varētu jau teikt,ka jūtos ES pati,kad esmu kādā skaistumkopšanas salonā vai līdz ausīm iemīlējusies. Tomēr vispatiesākā esmu kopā ar saviem vecākiem. Tur netiek slēptas nekādas emocijas. Netiek nekas uzspēlēts. Taču vienu momentu atceros īpaši... Tas bija brīdis, kad no vienām attiecībām pārgāju uz citām. Tā kā tā nebija mīlestība no pirmā acu skatiena, tad ar jauno partneri jutos es pati. Ne jau tāpēc,ka man viņš bija vienaldzīgs, bet tāpēc,ka man nebija "rozā brilles" , uz visu es skatījos reāli un biju tāda kāda es esmu. Teicu,ko domāju, nebaidīdamās,ka viņš aizies. Jāatzīst tas viss nedaudz ir pazudis, tomēr tas,ka ir citādāk nenozīmē,ka tas ir sliktāk. Es zinu,ka vēl tā paīstam neesmu atradusi savu ES. Esmu procesā.... mūžīgā procesā. Un tas jau tikai dod stimulu iegūt jaunas emocijas un pieredzi.

 

6. Kas Tevi šobrīd uz pasaules ļoti ļoti neapmierina? Ko Tu gribētu mainīt, ja būtu Pasaules Valdniece?

 

 Pasaules Valdniece.... Ja es būtu Pasaules Valdniece, tad noteikti nedomātu tā,kā tagad. Diemžel jāatzīst ka pārlieku liela vara pār citiem cilvēku bojā. Lai saka,ka ar viņiem būtu citādāk, tomēr mana pārliecība ir...ka visu vajag ar mēru. Arī varu. Cilvēks ir diezgan ļauna būtne. Un ja viņam vēl rokās iedod varu, tad ļaunums un negatīvisms lien laukā no visiem galiem. Kāpēc man tāds viedoklis? Lai parāda man tādu cilvēku, kurš nekad nav vēlējis nevienam ļaunu, kurš nav bijis nekad aizvainots un dusmīgs? Tas jau arī ir ļaunums. Tikai citiem tas izpaužas mazāk, citiem vairāk. Un tiem, kam ir pārlieku liela vara izpauž savu ļaunumu vēl vairāk. Līdz ar to par Pasaules Valdnieci kļūt negribu, bet gribu būt laimīga tajā apkārtnē kurā dzīvoju un ar tiem cilvekiem,kurus mīlu. Bet pasaule... kā griezās, tā joprojām griezīsies.

 

7. Kā Tu iztēlojies savu dvēseli, ja Tev viņa būtu jāuzzīmē? Kādā krāsā viņa ir? Kā izskatās? Vai tai mugurā ir kādas drēbes? Pēc kā tā smaržo? Kāda ir šīs dvēseles viskvēlākā vēlēšanās?


 Interesants jautājums. Nekad neesmu par to domājusi. Laikam jau mana dvēsele ir visās pasaules krāsās. Jo katru dzīves posmu cilvēks savu dvēseli varētu apzīmēt dazādi, un katru reizi,kad dvēseles stāvoklis mainās, mēs no vecās dzīves paņem līdzi katru krāsu. Līdz ar to, jau tagad mana dvēsele es domāju ir visās varavīksnes krāsās. Kas būs vēlāk nav zināms. Par smarzam un izskatu... Tās forma varētu mainīties līdz ar maņam pārmaiņām, tomēr tā paliek kaila. Ja savai dvēselei uzspiedīšu kādas drēbes, tad tā būs pārāk liela nasta viņai. Jo jau formas un kŗasas maiņa liek manai dvēseli kārtīgi pasvīst.

 

8. Kāds ir Tavs talants?  Varbūt tie ir vairāki? Kas Tev pašai padodas vislabāk un ko Tu gribētu attīstīt?

 

Jāatzīst,ka nav ne mazākās nojausmas par saviem talantiem,jo ka minēju, esmu joprojām sevis meklējumos. Man patīk darīt daudz ko... patīk padziedāt, patīk padejot, palasīt gramatas un pafilosofēt.  Bet cik man tas labi padodas,lai to nosauktu par talantu, grūti spriest. Tapat man patīk fotogrāfēt, bet vai man ir talants uz to, vēl neesmu pārbaudījusi. Es zinu,ka protu ļoti labi piekāpties dažādās dzīves situācijās. Un to varbūt arī varētu nosaukt par savu lielāko talantu. Pārējais... dzīve rādīs, cik talantīga nu es esmu.

 

  

Arī tu vari atbildēt uz Sieviešu Kluba anketas jautājumiem. Lasi par šo iespēju šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
megumi 10. novembris 2011 20:27

(F)