Anketu blogu konkurss: Camina un Jaunais Laikmets!

camina
camina 9. novembris 2011 14:57
345

Jaunajam laikmetam gatavojas arī mūsu lasītāja Camina. Lūk, viņas atbildes uz Sieviešu Kluba jautājumiem>>

 

1. Vai tici, ka tuvojas Jauns Laikmets? Vai tici 2012.gada fenomenam, Maiju kalendāram, 11-11-11? Varbūt Tev ir sava versija, kas un kā mainīsies uz pasaules?

Pasauli mainām mēs- cilvēki. Lai kaut ko mainītu, ir jāmainās mums, jo darbi un domas rada enerģiju, kura nebūt nav tik pozitīva, kā tama vajadzētu būt.

 

2. Ja Tev būtu iespēja līdz ar Jaunā Laikmeta iestāšanos no kaut kā savā dzīvē atteikties? Kas tas būtu? Ko Tu labprātāk atstātu pagātnei?

 No savas iepriekšējās dzīves pagātnē atstātu slimības un daļu no skumjām, mazliet jau arī skumjas ir vajadzīgas.

 

3. Kādas savas īpašības Tu paņemtu līdzi? Kuras no Tavām īpašībām Tev noderētu nākotnē, laimīgākai un labākai dzīvei?

Ar savām īpašībām esmu apmierināta un labprāt ar tām sadarbošos arī turpmāk. 

 

4. Kāda būs Tava nodarbošanās? Ko darot, Tu jutīsies laimīga?

 Esmu šajā pasaulē ar misiju palīdzēt cilvēkiem un to arī daru un darīšu.

 

5. Atceries kādu pagātnes situāciju, kur Tu sajuties Tu pati, juti savu īsto ES? Kad tas bija un kas Tev lika tā justies? Kas Tev dzīvē liek justies Tev pašai? Kas traucē sajust un dzīvot pēc savas īstās būtības?

 Tā bija mana bērnība, kas tagad šķiet kā pasaka.Mīlestība, drošība, vecāki un vecvecāki, kas radīja šīs sajūtas. katrs darbiņš tika apgūts kopā strādājot. Atbildība vienam pret otru, kopības sjūta. Mūsdienās ļoti traucē tas, ka daudzi drbi ir jādara tā, kā kads to ir noteicis, un nebūt ne pareizāk. "Tas, ka mums neļauj iet pa ceļu, bet stumj no vīenas grāvja malas uz otru".

 

6. Kas Tevi šobrīd uz pasaules ļoti ļoti neapmierina? Ko Tu gribētu mainīt, ja būtu Pasaules Valdniece?

 Mani neapmierina tas haoss un ļaunums kādā mēs dzīvojam. Ja es būtu pasaules valdniece izdarītu tā, lai viesiem cilvēkiem būtu darbs, pārtika, mājas.

 

7. Kā Tu iztēlojies savu dvēseli, ja Tev viņa būtu jāuzzīmē? Kādā krāsā viņa ir? Kā izskatās? Vai tai mugurā ir kādas drēbes? Pēc kā tā smaržo? Kāda ir šīs dvēseles viskvēlākā vēlēšanās?

Mana dvēsele ir ēteriska būtne, kā ūdens piliens dažreiz kā sniegpārsliņa. Apģērbs viņai nav vajadzīgs un tā smaržo kā jūra pēc lietus, jo  viņa vienmēr vēlas but kopā ar mani; tīra, skaidra, mans labais gariņš, kas mani sargā.

 

8. Kāds ir Tavs talants?  Varbūt tie ir vairāki? Kas Tev pašai padodas vislabāk un ko Tu gribētu attīstīt?

Es neteiktu, ka tas ir talants, bet dzīve ir iegrozījusies tā, ka protu darīt tik daudzas lietas: gan dažādus rokdarbus, gan  gatavot, gan iekārtot vidi, kurā dzīvoju,darbs ir saistīts ar rūpēm, par bērniem un ne tikai, grūti pateikt vienu konkrētu lietu, ko vēlētos attīstīt. Esmu atvērta visam jaunām.

 

Arī tu vari atbildēt uz Sieviešu Kluba anketas jautājumiem. Lasi par šo iespēju šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies