Ak jā... Valentīndiena :)

Kerstyna
Kerstyna 11. februāris 2014 15:43
1083

Pī - pī - p... frāze  paliek nepabeigta, ar vienu rokas vēzienu apklusinu uzmāceni.

Nnnegribu celties... NEGRIBU! Vēl ar neatvērtām acīm pieceļos, sameklēju čības un beidzot pieceļos.....  Negribu vērt acis vaļā.  Esmu virtuvē... manas rokas atrod ūdenskannu, kafiju un krūzīti.... Mazu mirkli pēc kafijas spirdzinošā malka manas acis atverās.  Šodien 14. februāris.... Valentīndiena.  To gan grūti būtu palaist garām -  visa pagājušā nedēļa ir bijusi ļoti sirsnīga, lai kur ietu.

 Vajadzētu kaut ko darīt lietas labā, bet ne tagad, vakarā, vakarā, kā teica kāds kinoklasikas varonis

Darba diena paiet mierīgi, pie mums sirsniņmaniaki nestrādā. 

Nu jau klīstu pa vietējās nozīmes super - hiper - megamarketu.  Visur Valentīndienas atlaides, visādām kankarellām... Par laimi, mans Valentīns diez ko neiespringst par to, kas man mugurā :)  Veļas nodaļa - o! Bikšeles ar sirsniņām stratēģiskās zonās....  Interesanti.  Bet manam Valentīnam sirsniņbiksītes neinteresē, dažas saplēstas zeķes gan ir uz viņa sirdsapziņas, bet tas jau pieder pie lietas. Tā  tekstiljaukumi paliek veikalā. Dodos uz pārtikas nodaļu, jo mans Valentīns vienmēr ir pratis novērtēt manu pavārmākslu.  Nu tā - svaigs lasis, īsts sviests, svaiga maize, baltvīns.... Īsta melna šokolāde, vēl šis tas un var doties mājās. 

 Galda klāšana daudz laika neprasa -  uz galdiņa pie dīvāna uzservēju lašmaizītes, baltvīnu un šokolādi. Pati ietērpjos savā vismīļākajā vakartērpā - vecos , nonēsātos vīriešu rītasvārkos, jāsaka, ka man mugurā bija tikai šie rītasvārki.  :) 

Kur gan ir mans mīļais? Viņš vienmēr uz šo laiku nāk mājās... Ak, tur jau viņš ir.... Viegli pieglaužas man un tad dodas uz galdiņa pusi...... Es zināju, ka lasi viņš novērtēs.... Es dzeru baltvīnu un  pāri glāzei vēroju, kā mans skaistais, lieliskais Valentīns cienājas ar lasi...  Un tad jau viņš man ir klēpī - mans maigais, lunkanais melnais zvērs - murrā un laiž nagus manos vecajos rītasvārkos.....

Ak, Svētais Valentīn.... :)

 


Blogu konkurss sadarbībā ar L'oreal Paris: Ideālais Valentīndienas scenārijs!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 12. februāris 2014 08:35

:$

pece 12. februāris 2014 07:06

:D(party) Labs!

Kerstyna 11. februāris 2014 17:44 Shalako

Mrr.. mrrr :)

vecsprofils 11. februāris 2014 17:43

A es jau nojautu, ka stāsts būs saistībā ar kaķi, jo Kerstyna bieži viņu iesaista stāstos :P (Y)

Kerstyna 11. februāris 2014 16:40 makvins

Vai ne ;)
Viens labs murrājiens ir tūkstošvārdu vērts....

mazaa raganina 11. februāris 2014 16:34

ROFL un es jau sacerējos.

Cerīte 11. februāris 2014 16:20

:D:D:D

nosiguldas 11. februāris 2014 16:18

:D