8. marts - Sieviešu Kluba dzimšanas diena

14. februāris 2012 14:20
427

8.martā Sieviešu Klubā svinēsim dubultsvētkus – Sieviešu dienu un Sieviešu Kluba otro dzimšanas dienu! Kā šo dienu vēlētos atzīmēt tu? 

Sieviešu Klubs šim, tik īpašajam 8.martam, gatavojas jau laikus, plānojot pārsteigumiem bagātas svinības. Esat gatavas piedalīties? 

Gan jau esat pamanījušas, ka papildus dažādām aktivitātēm portālā, Sieviešu Kluba redakcijas telpās regulāri notiek arī dažādi izglītojoši semināri, kursi un nodarbības.

Tā kā vēlamies, lai 8.marts būtu brīnišķīgi un katrai sievietei sevišķi svētki, šajā dienā plānojam rīkot semināru, kurā jums būs iespēja smelties iedvesmu un dažādas gudrības, gūt jaunas atziņas, dalīties pieredzē un vienkārši labi pavadītu laiku.

Tagad vien aktuāls ir jautājums, kāds seminārs jūs šajā dienā priecētu visvairāk!

Tādēļ aicinām jūs dalīties savās idejās par gaidāmā semināra tematiku. Par kādiem sev aktuāliem jautājumiem jūs tajā vēlētos uzzināt? Varbūt ir kāds īpašs pasniedzējs, kuru jūs ļoti vēlētos dzirdēt uzstājamies 8.marta svinībās Sieviešu Klubā?

Kas gan ir svētki? Tas taču ir lieliski kopā pavadīts laiks, vai ne?! Tādēļ aicinām jūs aktīvi iesaistīties svinību plānošanā, izteikt savas domas, vēlmes un ieteikumus, lai šī Sieviešu diena un Sieviešu Kluba dzimšanas diena kļūtu par vienu no 2012. gada neaizmirstamākajiem svētkiem!

Nosvini šo 8.martu kā vēl nekad un uzdāvini sev semināra apmeklējumu Sieviešu Klubā!  

Tavs Sieviešu Klubs 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bizite 16. februāris 2012 12:06

Arī Elejas Veronika ir stipra kundze!

laimigaburve 15. februāris 2012 21:50

Es kādreiz gribētu tikties ar gaišreģi Agnesi Bērziņu (no Ragaciema), kas daudz zinot par karmiskām lietām, bet laikam (ja viņa piedalītos šādā pasākumā) tur būtu nepieciešams atsevišķs - garāks seminārs. :)

kintijasieviesuklubslv 15. februāris 2012 08:43

apdomāsim par Inesi. paldies meitenes par ieteikumiem ;)

pikadilija 15. februāris 2012 08:02

a kādas iespējas būtu uzaicināt Inesi Prisjolkovu no Pavasara studijas?

sandrulish 14. februāris 2012 21:46

Bet vakari jau notiek parasti ap 18.00 vakarā! ;)
Un tad līdz pēdējam viesim....

sandrulish 14. februāris 2012 21:46

Šajā vakarā varētu būt kādi jauki speciālisti, varētu atgādināt kautko no Taro tēmas, ļoti patika toreiz ginekoloģe, kas par dzemdes kakla vēzi stāstīja, arī Jānis Bēniķis spēj aizraut un ir jauns gads sācies, viņam noteikti daudz jaunumu visiem...pēc jūsu ieskatiem, jo vienmēr SK uzaicinātie speciālisti ir zinoši un interesanti, viņos var klausīties ar aizrautību.
Un groziņu noteikti dāmas katra arī var paņemt līdzi, lai SK mazāk tēriņu! ;) (Y)

smukaa 14. februāris 2012 19:07

Strādāšu! :S

sandijasieviesuklubs 14. februāris 2012 16:38

padalieties, ko jūs gribētu šādā vakarā sastapt? paklausīties? vai taisam arī groziņu vakaru ar lielo kūku un šampanieti? es domāju - tas ir neizbēgami:D

leksija 14. februāris 2012 16:35

Super! Atbalstu šādu ideju!!! :)

sandrulish 14. februāris 2012 16:22

Ouuuu, šos vakarus sen sen jau gaidu! (angel) (angel) (angel)

sandijasieviesuklubs 14. februāris 2012 16:15

es domāju, mēs varētu atkārtot veco labo tradīciju ar Sieviešu Kluba vakariem, kur vienā vakarā var sastapt dažādus foršus ekspertus, padzert šampanieti, satikt citas SK dāmas ...
varbūt varam izvirzīt arī kādas nominācijas?