3 smaržas trim lieliskām sievietēm

gucci123
gucci123 25. jūlijs 2013 08:47
1508

Labdien!

Kopš sen seniem laikiem viens no galvenajiem cilvēka maņas orgāniem ir deguns. Oža mums ļauj paust savas emocijas – vai tas liek mums smaidīt, sajūtot svaigi ceptu bulciņu smaržu vai saviebties, ejot garām smakojošam konteinerim, vai varbūt izbrīnīties, ja esam gaidījuši vienu smaržu, bet pēkšņi sajutuši kaut ko citu…

Jebkura cilvēka dabiska vēlme ir patikt sev un citiem. Grozi kā gribi – mēs dzīvojam sabiedrībā, nevis izolēti no tās. Nereti smaržas tiek izmantotas, lai panāktu kādu sev vēlamu efektu – pievērstu pretējā dzimuma uzmanību (starp citu, tas vērojams arī dzīvnieku pasaulē!), liktu novērsties no vienas lietas uz citu, piemēram, no cepeša uz svaigām zemenēm utt.

Redz, cik daudz un dažādos veidos cilvēki ir apguvuši smaržas! Un, protams, ka katram no mums ir sava, īpašā smarža, kas piemīt mūsu ķermenim un arī smarža, kura mūsu nāsīm ir īpaši tīkama:)

Mani vienmēr ir saistījušas dabiskas smaržas, piemēram, piparmētru, kumelīšu, svaigu zemeņu, bulciņu… būtībā tas, ar ko es saskaros ikdienā un kas man rada patīkamas emocijas. Kopš man ir piedzimis dēliņš, smaržas gandrīz vai nelietoju, jo burtiski pirms pāris dienām pārtraucu viņu barot ar krūti (ziķerim tūlīt paliks 2,2 gadi). Pirms tam es ļoti bieži smaržojos, un tas bija kļuvis par tādu kā ikdienas rituālu. Mātes loma laikam arī mainījusi manu skatījumu uz smaržām, jo tagad dodu priekšroku vairāk dabiskiem, viegliem aromātiem, kuru sastāvā nav ķīmisku savienojumu.

Izlasot to, ka SK piedāvā piedalīties tik brīnišķīgā konkursā, nospriedu, ka tas ir domāts tieši man, jo kā gan man atkal atgriezties “smaržu pasaulē”, ja vien nemēģinot atrast sev tīkamu aromātu, turklāt no dabīgām esencēm?:)

Pārskatot, kādas smaržas šis konkurss piedāvā iepazīt, viennozīmīgi secināju, ka man vispiemērotākās ikdienas lietošanai būtu: Intense Patchouli smaržas. Kāpēc? Tāpēc, ka viena no manām mīļākajām smaržām ir vaniļa, kas ir šo smaržu bāzes nots. Vaniļa man vienmēr ir likusies tik sievišķīga, seksīga, smalka, noslēpumaina - tāda pati kā vaniļas zieds:) Savukārt roze, kas ir virsnots šīm smaržām, pati par sevi ir karaliskuma, sievišķības un elegances kalngals. Tā kā man ikdienas darbs notiek birojā, tad šīs smaržas man ļautu justies pārliecinātai par sevi, sievišķīgai, tai pat laikā – nebūtu uzbāzīgas citiem kolēģiem, bet atstātu tā teikt: “vieglu pēcgaršu”.

Man vistuvākā sieviete uz pasaules ir mana māmiņa un viņai es veltītu smaržas Bewitching Lavender, jo, neskatoties uz savu cienījamo vecumu, mana māmiņa ir pratusi saglabāt savu eleganci, sievišķību, mātišķumu, mīļumu visu gadu garumā. Nu viņa jau vairākus gadus ir kļuvusi par vecmāmiņu un visu to labu, viedo, ko viņa gadu gaitā ir devusi man, viņa tagad sniedz manam dēliņam. Tā kā mana māmiņa veselības dēļ reti kad iet sabiedrībā, tad šīs smaržas kļūtu par viņas pavadoni tajās reizēs, kad viņa to dara. Nesen ievēroju, ka arī Gustaviņam patīk smaržoties vai, pareizāk sakot, laistīties ar smaržām, jo pamanīju, ka manas māmiņas mīļākās smaržu pudelītes saturs ir galīgi saplacis, bet mazais smaržo pilnā sparā. Tāpēc šāda dāvana manu māmiņu noteikti iepriecinātu, īpaši, ja to pasniegtu mazdēls:)

Un smaržas Sparkling Verbena es noteikti veltītu vēl vienai man tuvai sievietei – mana dēliņa krustmātei un manai labai draudzenei. Kāpēc? Tāpēc, ka šo smaržu raksturojums par 200% atbilst viņas būtībai – viņai ir lieliska humora izjūta, šķelmīgs smaidiņš, spīdošas acis, reizēm viņa atgādina uzvilktu vilciņu, kuru grūti apturēt līdz tas pats apstājas… Taču kopumā viņa ir brīnišķīgs draugs, sarunu biedrs un lielisks cilvēks. Ņemot vērā to, ka viņa ir tikai nesen iestūrējusi laulības ostā, domāju, ka šīs smaržas būtu lielisks papildinājums viņas iecienītajiem randiņiem ar savu vīru (viņiem vēl joprojām šis periods nav pārgājis!).

Lūk, kā esmu piemērojusi katras smaržas 3 dažādiem, bet savstarpēji saistītiem cilvēkiem:)

 Ar smaržīgu sveicienu, Gucci123

P.S. Bilde no interneta dzīlēm...

20130726091409-98268.jpg

Florame smaržu konkurss

20130726091302-24736.jpg


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 25. jūlijs 2013 16:17

Tā jau ir. Katram cilvēkam ir sava smarža.