25 idejas bērnistabai

26. aprīlis 2012 01:00
1118

Bērnu istaba ir vieta, kur var ļaut izpausties fantāzijai. Ieskaties un iegūsti jaunas, interesantas idejas sava bērna istabai!

{fotoblog:2433}

Bērnība ir burvīgs un pasakains laiks. Telpai, kur bērns pavada daudz laika, jāatbilst bērna raksturam, interesēm un, neapšaubāmi, jābūt drošai un ērtai. Lai izveidotu bērna sapņu istabu, nav jātērē liela nauda, to var izdarīt, paliekot uzstādītā budžeta robežās.

Izvēloties mēbeles bērnistabai, it īpaši lielu uzmanību jāpieverš tam vai mēbeles atbilst kvalitātes un drošības standartiem, kas ir apliecināti ar sertifikātiem. Ja sertifikāts nav redzams uz parauga veikalā, noteikti jāpalūdz pārdevējs lai viņš parāda sertifikātu. Ja viņš atsakās izpildīt šo prasību, labāk pameklēt citas mēbeles, jo bērna drošība un veselība ir prioritāte numur viens!

Lai iegūtu jaunas idejas un iedvesmu bērna istabas dekorēšanai un iekārtošanai – ieskaties speciāli sagatavotā foto blogā!

 

Viktorija Aizkalna speciāli SieviešuKlubs.lv

Par bildi paldies http://www.prohandmade.ru/category/mebel-i-interier/

 

Ja ir jautājumi par interjera dizainu – jautā un saņem atbildi no Interjera kluba.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies