20 lati sievišķīgiem pirkumiem ceļo pie...

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 28. februāris 2012 14:10
488

Vēl viens mēnesis tuvojas beigām. Laiks noskaidrot, kurai no februāra čaklajām klubiņu saimniecēm dāvinām 20 latus sievišķīgām dāvanām. Šobrīd aktīvi darbojas 15 klubiņu saimnieces.

 

Sieviešu Kluba redakcijas februāra mēneša simpātija ir Mājīgo interjera klubiņu saimniece Vicky, kura katru nedēļu mums sagatavo vairākus interjera padomus, apkopo tendences un liek uz savu mājokli apskatīties citādāk. 

Apsveicam! Dāvinām tev 20 latus sievišķīgiem pirkumiem. Lai tos saņemtu, sazinies ar redakciju, rakstot - kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

Kādi klubiņi šobrīd darbojas Sieviešu Klubā?

 Ja vēlies, tiem vari pievienoties... 

Dārza lietu klubiņš (arī Ziedu klubiņš) un tā saimniece Nosiguldas.

Klubiņš "Vesels un aktīvs", tā saimniece - Banderas.

Recepšu klubiņš ar vairākām vadītājām - Minniti, Veesmu, Taschinku...

Garīgo atklājumu klubiņš un tā saimniece Sandija.

Mājīgo interjera klubiņš un tā saimniece Vicky.

Sieviete - sievietei rubrikas vadītāja - Ceriite. 

Tievējam veselīgi un klubiņa saimniece Anda.

Juristu klubs un tā saimniece Juriste.  

Izklaidējošais klubiņš un Vavinna. 

Literārais klubiņš un Diegabiksis. 

Aktīvi darbojas visos klubiņos - Pece. 

Riņķotāju Klubiņš un Sheyliina.

Veselības klubiņš un Lana23.

Kā kļūt par klubiņu saimnieci?  

Jāizvēlas sava specialitāte (Sieviešu Kluba vakanto klubiņu saraksti skaties zemāk!), jāuzraksta iepazīšanās blogs, kurā tu pamato, kādēļ tieši tu vēlies kļūt par šī klubiņa saimnieci un tavs darbs var sākties!

Kādi būs tavi pienākumi?

Vismaz vienu līdz divas reizes nedēļā savā klubiņā jāiesūta kāds aktuāls, jauns un interesants blogs un savs klubiņš jāpopularizē draudzeņu un paziņu vidū. Popularizēšanas veidi var būt visdažādākie - linku sūtīšana, ieteikšana draugiem.lv, līmlapiņu līmēšana pie datoriem... Kādā no mēneša blogiem jāuzraksta tāda kā atskaite, kā sokas ar sava klubiņa popularizēšanu un tā vadīšanu. Ja, protams, ir ko par to pastāstīt ;)

Reizi mēnesī kāda no klubiņu saimniecēm saņem Sieviešu Kluba dāvinātos 20 latus sievišķīgiem pirkumiem. Kā arī laiku pa laikam Sieviešu Kluba redakcija pēc saviem ieskatiem par čaklu, radošu vai citādi īpašu darbību apbalvo mūsu izraudzīto klubiņa saimnieci. 

ŠOBRĪD AKTUĀLĀS KLUBU SAIMNIEČU VAKANCES:

Diētu un uztura klubs (pievienojies Andai, kura mēģina dalīties savos stāstos par to, kā tievēt veselīgi un bez lieka stresa un satraukuma).

Brīvdienu klubiņš (pievienojies Avokado, Viņa iesaistās to blogu un rakstiņu rakstīšanā, kurus publicēsim brīvdienās. Organizē brīvdienu sarunas, brīvdienu izklaides un atrakcijas Sieviešu Kluba iekšienē. Nē, nav jāstrādā brīvdienās! Darbiņus var sarakstīt jau pa nedēļu, bet mēs tos Sieviešu Kluba sistēmā aktivizējam uz brīvdienām).

Veselības klubiņš (tajā pulcējas dāmas, kas regulāri seko līdzi jaunākajām vēsmām pētījumos un tendencēs par veselību, viņas zina, kādas ir šī brīža aktuālās saslimšanas un galvenais, zina apkopot praktiskus padomus, kas noderēs arī mums, pārējām).

Pozitīvisma/izklaidējošais klubiņš (pievienojieties Vavinnai, kas līdz šim vadīja izklaidējošo klubiņu. Ikdienas steigā un rūpēs reizēm pietrūkst kripatiņas smaida, prieka un optimisma. Kļūsti par Sieviešu Kluba smaidu izplatītāju! Ar saviem pozitīvajiem stāstiem iepriecini mūs - pārējās).

Vīriešu klubiņš (eh, kā laiku pa laikam gribas uzzināt vīriešu viedokļus par dažādām tēmām. Varbūt tu esi gatava intervēt savus paziņas - vīriešus - un jautāt viņiem dažādus jautājumus par attiecībām, sievietēm, viņu domām par dzīvi?). 

 Protams, vari ar saviem blogiem pievienoties arī pie jau esošajiem/atvērtajiem klubiņiem. Arī šādi tu vari tikt pie galvenās dāvanas - 20 latiem sievišķīgiem pirkumiem. 

 

Sāc blogot Sieviešu Klubā un iegūsti jaunu hobiju! Piedalies! Lai pievienotu savu pirmo blogu šeit vai arī sūti uz epastu kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Esi kādreiz blogojusi? Kāda ir tava līdzšinējā pieredze?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikolia 29. februāris 2012 08:49

Es atkal plānoju pagaidām guļamistabā un vannas istabā taisīt remontu,tikai, istabai nevaru atrast piemērotas tapetes, istaba maziņa, negribu tumšas tapetes,jo tad istaba paliks vēl mazāka, bet vannas istabai nevaru atrast flīzes kādas gribu.. Būs jāpievienojas Tev šajā virtuālajā atskaitē, projektā

kintijasieviesuklubslv 28. februāris 2012 23:17

super! Gaidīsim :)

eduks 28. februāris 2012 18:13

es uz marta mēnesi varētu pievienoties Mājīgo interjera klubiņam, jo vēlos visās istabās kaut kā pārveidot, jau ir domas kā, tikai tagad jāiegādājas un jārealizē. Bērnistaba jau top. Domāju ka ceturdien 1. martā varētu būt mans pirmais blogs. Vēl ir plānota viesistaba, guļamistaba un virtuve. :) Nevaru vien sagaidīt, kad idejas tiks realizētas :)

kintijasieviesuklubslv 28. februāris 2012 17:33

šobrīd tikai nedēļa pagājusi kopš tu darbojies šajā klubiņā, neesam paspējušas tevi iegrāmatot sarakstā. bet nu tas ir papildināts :) gaidām turpinājumus ar blogiem :)

lana23 28. februāris 2012 15:26

Es pirms kāda laiciņa pieteicos uz veselības klubiņa vadīšanu...