2 in 1 šoreiz!

chika
chika 26. februāris 2016 18:06
1118

Šis gads tika sagaidīts mierīgi pa mājām un cerību pilns, ka kuru katru dienu būs vēl viens iemesls priecāties par dzīvi vairāk. Tā nu gāja diena pēc dienas, pienākot jau 5.datumam – kas bij akmenī iekalts, bij jau viss noriebies un gribējās ātrāk “kļūt vieglai”, lai var mierīgi pagulēt uz vēdera. Bet nekā – Dieviņš bij lēmis pa savam un tad nu ķēros 3 dienas pēc kārtas pie mājas beršanas un tas nostrādāja – 8.janvāra rītā pavisam agri, kad gaiļi ceļas Lielā Laimīte pie manis ieradās – tagad jau guļ ratos un smaida!

Pēc 3 dienām jau bijām mājās – bij diez gan auksts ārā, bet tas nespēja sabojāt lielo laimes sajūtu, ka nu tik viss labais sāksies – pusgulētas naktis un miega bads, jo arī pa dienu nav laika pagulēt, mājas darbi krājas kaudzē. Tā nu janvārī paspēju tikai 2x pagulēt pa dienu. Paspēju arī tikt pie māsas un uzkapt uz svariem – iedomājaties mēneša laikā tā vienkārši 15kg bij pazuduši! J Tagad tik līdz vasarai atliek tos nieka 5 – 7kg kaut kur pazaudēt un būšu priecīga par savu izskatu. Vēl tik lielais jautājums ko darīt ar vēderu – tā āda neizskatās “priecīga”.

Janvārī paspēju tik vien kā tikt galā ar mājas darbu kaudzi un uzadīt vienas mazas princešu zeķītes un viss. Janvāri nobeidzu ar kūkām un arī februāris iesākās ar kūkām! Nu garšo man viņas un ko darīt!

Februāris arī ir ātri paskrējis un ar nekas daudz nav izdarīts – tik visi slimie ārstēti, arī mazā princese ir tikusi pie iesnām un klepus. Ceru, ka ātri tas pāries un būs ok! Nosvinēta arī jau pirmā vārda diena.

Tik brīnos par laika apstākļiem – nu rītīgs pavasaris – šodien pat noskatījos, ka īrisi ir jau izbāzuši degunus no zemes un dzīvžogā ir lieli pumpuri. Tur klāt arī mans “bansai koks” kā vīrs to sauc – ar ir pamodies un sadzinis lielus jaunus dzinumus – fuksija! Nu tīrās šausmas. Tagad prātā rosās domas par tomātu un paprikas sēšanu un lielo projektu ar nosaukumu – jauna siltumnīca, a kur ņemt materiālu.

Kaut arī mēnesis ir noslēdzies uz bēdīgas nots, tas dod stimulu dzīvot tālāk vēl labāk un darīt vēl lielākas un paliekošākas lietas. Tur klāt atkal liek pievērst lielāku uzmanību veselībai un nervu stiprināšanai, jo katras grūtības un bēdas mūs vairāk stiprina, nu kā tai teicienā – tas kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus. Tagad tik jāgaida notikumu tālāka virzība un jācer, ka būs savādāk – vieglāk.

P.S. tika iegādāta jauna lasāmviela janvārī, tik nav laika pieķerties lasīšanai. Ceru, ka tuvākajā laikā līdz vasarai tiks izlasīts tas romāns. Nu man jau tik romantika tagad patīk! 

Konkurss: Kas jauns februārī?

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 1. marts 2016 20:02

Lūk kur tas "bansai koks" ar pārējiem zaļumiem fonā. Visu ziemu pavadīja uz skapjaukšas, jo pagrabā neliku, lai peles nenoēd. Pagājušo nedēļ izliku saulītē pie loga un nu ir jau priecīgi zaļā krāsā.

chika 28. februāris 2016 15:29

Kakit- bildes bus japagaida. Ieliksu kad busu majas. Tagad pa Vienibas gatvi dzivojos un te neka interesanta nav, pat nav sniegs aizloga.

Aggie 27. februāris 2016 03:42

Nepārdzīvo. Vēders ievilksies. Pēc katras nākamās grūtniecības tam vajag ilgāku laiku. Man otrais piedzima īsts milzenis. 5kg. Es ilgi izskatījos tā, it kā būs vēl viens. Galvenais pacietība un kustības.

chika 26. februāris 2016 21:23 Catwoman

Nu kūku bildes nebūs - jo bija te visādi svētki -dzimšanas dienas, vārda dienas - un tika pirktas! :P
Es arī domāju par vingrojumiem-tik jāatrod laiks izbrist neta dzīles visos virzienos, jo pagaidām atdūros uz aktivadiena.lv. Tur klāt viss skaistums no manis ir ticis atdots manām 3 meitām, tā kā priecājos, ka man nav strijas, bet vnk nesmuka, ļengana āda, kas izskatās šausmīgi veca.
Nu koks rīt tiks iemūžināts! ;)

Linduchy 26. februāris 2016 19:36

"kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus" - (Y) Turies, viss būs labi :) (hug)
Atrādi tak mums ar' savu "bansai koku" ;) Un kur kūkas? Nav bilžu, nav pierādījumu :P
Par to nepriecīgo vēderu runājot, nez, varbūt vajag kādus īpašos vingrojumus? Es gan nav specs šajos jautājumos...varbūt te būs citas meitenes, kuras labprāt padalītos ar savu pieredzi, kā ādu dabūt vietā :)