2+1 = nav vieta garāžā.

Autors: Emmy, 2017. gada 13. novembris, 07:21:50
2+1 = nav vieta garāžā.

Droši vari vērt šo rakstu ciet, jo šeit nebūs ne par iepirkšanos, ne ēdienu, ne ceļojumiem... bet gan tik ļoti neinteresantā tēma - motocikls. Protams, ja vēlies redzēt izskatīgu mocīti, droši..."paripini" uz leju un baudi. :)

20171113071248-73998.jpg

Suzuki GSX-R 1000 K8

Mūsu mazā, divu cilvēku ģimene ir kļuvusi par vēl vienu mocīti bagātāka... Sen un ĻOTI, ĻOTI gaidītais, jaudīgais ir ieradies. Šis ir ģimenes zvērs, jaudas ziņā pārāks par mūsu abu auto jaudu kopā... Šī man būs pirmā pieredze ar ko tik zvērīgu, jau tagad nespēju sagaidīt jaunās sezonas sākumu... bet galvenais, tas izskats... LV ir tikai vēl viens tāds, visā pasaulē arī reti ir tādi sastopami, jo ir, tā saucamais, Jubilejas krāsojums. Ideāls...

20171113071425-71858.jpg

Mana mazā, sarkanā Hondiņa arī nekur nav zudusi...pagaidām. :) Šobrīd lēnām tai taps vizuālas pārmaiņas...

- krāsu maiņa, kas principā ir pats galvenais. Kad tiks nokrāsota, tad ar dizaineru palīdzību tiks veiktas tālākas manipulācijas ar melnu un netīri baltu krāsu.

- dažādi "ķūningi" , stikls, spoguļi utt....

Kad mocītis būs gatavs, un, ja nebūs tā, ka man kājas ļodzās no visa tā kā viņš izskatās, tad nesteidzīgi dosies uz tirdziņu, jo... jo...tomēr uzkāpjot uz jaunā zvēra, esmu sapratusi, ka vēlos ko nedaudz jaudīgāku un varbūt jaunāku... Acis metu uz Suzuki GSXR750...ja tas ko daudz izsaka. :)

Man savs mocītis ļoti patīk, bet ir kāds mīnuss - tas ir salīdzinoši augsts, un man ir grūti apstājoties zemi skart, rast līdzsvaru. Ja tāds nav, tad saprotams, tas nedaudz rada diskomfortu...

Ziema ir domāta, lai uzlabotu gan moto, gan sevi... tiks iegādāta gan jauna ķivere, ne tāpēc ka vecā apnikusi, bet tāpēc, ka ķiveres nevar ilgstoši, gadiem lietot vienas un tās pašas, zūd drošība, gan arī jauns tērps... īpaši, tāpēc ka tiks mainīta moto krāsa un/vai pat mocis.... esmu nolēmusi pāriet uz melnu, kas iet klāt visam. :)

20171113071145-48109.jpg

Pēdējo divu gadu laikā esmu ļoti mainījusies, pozitīvi... guvusi ļoti daudz jaunu emociju, piedzīvojumu, paziņu... Esmu noticējusi sev un saviem sapņiem...esmu saņēmusi no sava vistuvākā nenormālu atbalstu un ticību sev...Vēl pirms 2.5 gadiem nespētu iedomāties, ka man būs prasme vadīt savu mocīti, ka mans pirmais mocis piedzīvos tādas pārvērtības, ka pati piedzīvošu pārvērtības...ka nomainīšu mocīti...to, kad atverot garāžu, tur uz mani raudzīsies 3 skaistuļi... ir jauki, kad sapņi piepildas... katram gan tie ir citi un citam mani sapņi var likties kā suņa murgi. :) Lai vai kā, ticiet sev un saviem tuvākajiem, iespējams ir viss, galvenais, tiekties uz savu sapni. :)