11 idejas Valentīndienas dāvanām

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. februāris 2012 07:43
2310

Tuvojas Valentīndiena. Kāds teiks, ka tie ir komērcsvētki, kāds pateiks, ka mīlestību ir jāsvin katru dienu, bet jebkurā gadījumā, vai nav patīkami saņemt kādu nieciņu no mīļotā, no ģimenes vai no draugiem? Lai iepriecināt kādu, nav jātērē liela nauda, bet gan tikai nedaudz sava laika. Piedāvājam 11 interesantas idejas Valentīndienas dāvanām!

1. Saka, ka galvenais ir uzmanība. Mīļotam cilvēkam noteikti būs patikami saņemt dāvanu ko otra pusīte uztaisīja paša rokam. Uztaisīt šo dāvanu ir ļoti vienkarši: jāuzāda vai jāsatamborē nelielu (vai lielu) sirdi, uz tās piešūt dekoru (dekoratīvas pogas, vai ko citu pēc gaumes), izšūt vai uzraksīt mīlestības vārdus un... pasniegt mīļotam cilvēkam.

2. Ja dāvanas saņēmējam garšo saldumi, tad noteikti patīks šāda dāvana: smukā kastītē salikt vienas krāsas – pa godu svētkiem vispiemērotāka krāsa būs sarkana – konfektes un ielikt zīmīti ar mīļiem vārdiem. Konfekšu vietā var izmantot sukādes vai jeb kādu gārdumu, kas garšo.

3. Tiem, kas grib pārbaudīt savus konditora prāsmes, laba idēja dāvanai būs šokolādes figuriņa. Tā var būt jeb kurā formā, galvenais, lai patiktu dāvanas saņēmējam un atbilstu iemeslam. Taču tie, kas nejūtas virtuvē tik droši, var aiziet veikalā un nopirkt šāda veida dāvanu – tādu dāvanu tāpat būs patikami saņemt.

4. Sentimentāla un ļoti romantiska dāvana – glezna. Tā var būt īsta glezna, kuras sižete ir saistīta ir mīlestības tēmu, vai ierāmēts rokdarbs, vai fotogrāfija... Galvenais, lai dāvana atspoguļotu mīlestības tēmu.

5. Vēl viena ideja rokdarbu meistariem: spilvens sirds formā. Šī ir patīkama un praktiska dāvana, tā kā kalpos ilgu laiku arī pēc svētkiem un izraisīs siltas jūtas un romantiskās atmiņas.

6. Kā jau bija teikts, dāvanai nāv jābūt dārgai, jo galvenais ir uzmanība. Uzdavināt var kaut vienu šokolādes plītiņu (labi būtu izvēlēties cilvēka mīļāko šokolādi), bet iesaiņojumu uztaisīt pašam. Tādu iesaiņojumu, pēc šokolādes apēšanas, var atstāt kā suvenīru un atgadinājumu par mīļota cilvēka jūtam un kā atmiņas par skaistiem brīžiem.

7. Katram patīk dzirdēt mīlestības vārdus, kā arī tos lasīt. Valentīndienā pierastas SMS vietā labi būs uzdāvināt mīļotam cilvēkam paštaisītu kartiņu, kur iekšā ir vārdi par mīlestību un visu to jaukāko, kas ir attiecībās. Lieliem lāsītājiem kartiņas vietā (vai papildus pie kartiņas) patīkami būtu saņemt grāmatas zīmīti: tā būtu mīļa un prakstiskā dāvana, kas kalpotu ilgu laiku.

9. Pierastas konfekšu kastes konfektes var pasniegt arī iesaiņojot katru konfekti atsevišķā kastītē, kurā arī var ielikt zimītes ar atzīšanam mīlestībā. Tā arī varētu būs laba dāvana ģimenei: uz kartas kasītes uzrakstīt saņēmēja vārdu un iekšā ielikt novēlējumu tieši tām cilvēkam.

10. Ja mīļotais cilvēks dzer kafiju vai kakao, vai pārsteigt dzērienu par mīļu uzrakstu uz putiem. Šo izdarīt ir diezgan vienkarši: ir jāpaņemt plastmasas korķis, uz tā uzrakstīt tekstu un ar asu nāzi izgriezt burtus. Tādā veidā var dekorēt arī desertus un kūkas.

11. Pat pierastas lietas var padarīt par īpašam. Valentīndienas rītu var sākt ar mīļu pārsteigumu: piemēram, uzcept pankūkas sirds formā un pasniegt tos ar augļiem un saldo mērci, kura garšo mīļotam cilvēkam.

Lai iepriecināt cilvēkus nevajag daudz – vajag tikai vēlmi, nedaudz laika un daudz mīlestības. Galvenais ir atcereties priecēt mīļus cilvēkus biežāk, ka reizi gadā. Noteikti, katru no šīm dāvanam būtu patīkami saņemt jeb kurā dienā, jo pasniedzot kaut sīkumiņu, bet uztaisītu ar mīlestību, pat visparastāka diena kļūs par īpašu.

 

Viktorija A. speciāli SieviešuKlubs.lv

Par bildēm paldies http://howaboutorange.blogspot.com/

http://www.webchiem.com/

http://www.bhg.com/

http://nicety.livejournal.com/

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu dāvanu tu grasies dāvināt Valentīna dienā savam mīļotajam?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies