11.11.11. – lielais pārmaiņu punkts Visuma kartē? Atbild Andris Buiķis

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 8. novembris 2011 00:00
476

„Tie, kas tik precīzi runā par datumiem kā lielā laikmeta pārmaiņu punktu, diezgan fantazē vai dzīvo pēc pieņēmumiem. Drīzāk piekrītu viedoklim, ka viss laika posms no šī gada martam līdz novembrim ir tāds kā pārejas periods, kad mainās cilvēku apziņa,“ Sieviešu Klubam stāsta matemātikas profesors Andris Buiķis.

 

Sieviešu Klubam stāsta profesors Andris Buiķis


 

Viena no pazīmēm, kas skaidri parāda – tiešām notiek pārejas procesi un pasaule kopā ar tās iedzīvotājiem mainās – skrien laiks. Tu taču arī būsi pamanījusi, ka pēdējā laikā ir sajūta, ka laiks lido vēja spārniem, vai ne? Ja gan gados jauni, gan gados vecāki cilvēki vienprātīgi atzīst, ka skrien laiks, tas nozīmē – notiek globālas pārmaiņas. Ceļš mūs ved uz garīgumu.

 

Bet vai pilnīgi visi cilvēki kļūs garīgāki? Visi izjutīs Ūdensvīra laikmetu?

 

„Nē, visi gan nepievērsīsies garīgām vērtībām. It sevišķi mūsu sabiedrībā, kad interneta vidē valda tik liels negatīvisms. Kas ar šiem cilvēkiem notiks? Tas nav zināms, bet Ūdensvīra laikmeta diktētajām pārmaiņām vieglāk pielāgosies tie, kuri būs atraduši savu garīgo ceļu,“ skaidro Andris Buiķis.

 

Viņš arī pauž viedokli, ka valstī situācija var uzlaboties brīdī, kad garīgais kodols (lielākais vairums iedzīvotāju) būs pozitīvi noskaņoti. Kamēr esam negatīvi, pozitīvas pārmaiņas ir pārragri gaidīt. Uz šī brīža problēmām Latvijā varam skatīties caur karmisko prizmu. Vēsturiski esam pietiekami daudz grēkojuši, nu par šiem grēkiem jāmaksā. „Esmu runājis ar pasaulē ļoti gudriem un ietekmīgiem cilvēkiem, viņi vērtējot Latvijas turpmāko attīstību saka, ka globālu kataklizmu pie mums nebūs. Šobrīd jāatmaksā iepriekšējos gadsimtos pieļautās kļūdas, tas arī viss. Cita lieta ir par tiem daudzajiem latviešiem, kuri brauc uz ārzemēm un tur paliek dzīvot. Viņi dalīs to tautu likteņus, kurā šobrīd nobāzējušies,“ teic speciālists.

 

 

 

 

Pasaules garīgie skolotāji Latviju un latviešus vērtē kā ļoti gudru un garīgu tautu. Ne velti Latvija kartē veido auss formu. Esam kā Dieva auss, pirmie dzirdam, ko Dievs saka. Turklāt intuitīvi daudzas lietas darām pareizi.

 

Baidīties par to, ka ar mums kaut kas varētu notikt 2012. vai jebkurā citā gadā, kurā gaidām pasaules galu, nevajag. Nevajag lieki satraukties. Dievs zina, ko dara un ved mūs tieši pa to ceļu, kuru šobrīd ejam. Galvenais nenoskaņoties uz negācijām! Ja būsim pilni negatīvā, nebūs vietas radošajai enerģijai, kas palīdz attīstīt sevī garīgumu.

 

 

Kādu lomu Ūdensvīra laikmetā spēlēs tieši sievietes? Kur mums meklēt harmoniju un mieru? Kā veidot attiecības? To lasi jau tuvākajās dienās Sieviešu Klubā.

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Jauno laikmetu? Nāc uz Sieviešu Kluba semināru pie Andžeja Reitera jau 16. novembrī. Lai pieteiktos, spied šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 8. novembris 2011 09:26

viņš laikam nav lasījis Sieviešu Klubu. Te valda tikai pozitīvisms:)

Sieviešuklubs.lv 8. novembris 2011 08:44

Pilnībā piekrītu tam, ka "kamēr esam negatīvi, pozitīvas pārmaiņas ir pārragri gaidīt".