10 padomi labai veselībai

lana23
lana23 27. februāris 2012 00:00
601

Iepazīstināšu ar saviem 10 principiem, pēc kuriem balstos, lai būtu mundra un vesela, kas zina var būt vēl kādai noderēs.....


1.) No rīta atverot acis, uzreiz nelecam ārā no gultas. Vispirms kārtīgi iztaipāmies un tad ar pozitīvām domām, ārā no gultas. Rīta rosme, vispār būtu ideāla ikvienam, parastākā staipīšanās var likt mums justies labāk. Veselībai būtu ideāla arī kontrastduša no rītiem....

2.) Sāc dienu ar savu iemīļotāko mūziku, tas Tevi pozitīvi uzlādēs un uzmundrinās turpmākai dienai, jo rīts ir svarīgākā dienas daļa.

3.) Uzturā lietojam daudz šķidruma un atveltam laiku miegam, vismaz 8-9 stundas, jo izgulējies cilvēks jutīsies daudz labāk un veselīgāk.

4.) Izvairāmies no pārēšanās. Ēdam tikai tad, kad esam izsalkušas.Pie ledusskapja pieliekam bildi, kurā izskatāmies satriecoši, tas mums dod stimulu turēt sevi grožos.

5.) Veselīgs cilvēks reti jūtas nomākts vai īgns, tāpēc cenšāmies  vairāk  kustēties un aizdomāties par savu dzīves stilu. Lai uzlabotu mūsu veselību nevajaga daudz, tik pozitīvu domāšanu un vēlmi ko mainīt.

6.) Samazinām sāls patēriņu, jo sāls var izraisīt ūdens aizturi organismā.

7.) Sākoties vasarai, padzeram A, E, vitamīnus, kuri palīdzēs sagatavot ādu sauļošanās sezonai.

8.) Sauļojoties lietojam aizsagkrēmus, vismaz 20- 40 UVB. Ilgstoša atrašānās saulē rada stresu.

9.) Sauļošanos sākam pakāpeniski pa īsiem laika posmiem. Sauļojamies vai nu līdz 11.00 vai pēc 15.00.

10.) Ik dienas veicam pietupienu vingrinājumus- 15 reizes uzlabosies sēžam vieta:)

Šie padomi palīdzēs vasaru sagaidīt gaiši un skaisti....

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tu dari savas veselības labā jau šobrīd?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies