10 idejas, kā šovasar iekārtot dārza terasi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. aprīlis 2014 00:36
6802
Āra duša karstajās dienās ļaus atvēsināties tikpat labi kā pelde baseinā! Ja terase ir pārāk maza, lai uz tās ierīkotu baseiniņu, novieto tajā dušu – tas vienlaikus būs gan interesants dizainisks elements, gan praktiski noderīgs, lai atvēsinātos karstajā laikā.
Āra terase būs izmantojama daudz biežāk, visa gada garumā, ja tajās būs izveidota kamīna vieta! Kamīns ne tikai sniegs siltumu, bet arī veidos vietu, ap kuru pulcēties. Papildini āra terasi arī ar spilveniem, lampām un telpaugiem – tas viss to padarīs mājīgāku!
Pavisam vienkāršs risinājums – parasti krēsli, galds un vertikāli augoši augi – viss, kas nepieciešams, lai iekārtotu savu piemājas terasīti! Tā kā bieži vien terases vai balkoni ir ar stipri ierobežotu platību, labākā izvēle to rotāšanai ir vīteņaugi un puķu kastēs vai podos augoši augi, kas stiepjas vertikālā virzienā. Tie aizņems mazāk vietas.
Terase, kas izveidota kā atsevišķa ēdamistaba...
Ļoti ērti, ja uz terases tiek atvēlēta vieta arī āra virtuvei. Kādēļ? Jo šādi maltīti iespējams gatavot kopā ar viesiem, svaigā gaisā, to pārvēršot īpašā, kopīgā notikumā.
Ja savu piemājas terasi vēlies pārvērst dzīvojamajā istabā, kādēļ gan to neiekārtot tādā pašā stilā?! Āra mēbeles pieejamas plašā klāstā, tomēr ir arī iekštelpu mēbeles, kuras tikpat labi kalpos arī ārā. Šādu terases interjeru var papildināt arī ar spoguļiem, āra sienas krāsām un svecēm.
Ja tavās mājās viesistaba ir ar izeju uz dārzu, izmanto līdzīgus materiālus gan iekštelpu, gan āra terases interjera veidošanā, radot nepārtrauktības iespaidu! Tas radīs elegantāku un saskaņotāku stilu, turklāt telpām liks izskatīties plašākām.
Ja tava mājokļa terasītei nav jumta, terasīti vari padarīt košāku, pārstiepjot tai pāri audumu košās krāsās. Vienkāršs veids, kā uz terases radīt īpašu atmosfēru!
Lieli, krāsaini spilveni un iekštelpu mēbeles uz terases veidos tādu kā buduāru. Krāšņi, koši un smalki...
Ceļu uz dārza terasi un arī pašu terasi var izgaismot ar dažāda veida gaismas ķermeņiem. Tas vasaras vakaros šai vietai piešķirs īpaši romantisku noskaņu!

Sieviešu kluba diskusijai: Kā terasi iekārtotu tu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 28. jūnijs 2012 10:23

Izskatās jau fantastiski! :) Žēl, ka man nav ne savas mājas, ne terases :D

annete 27. jūnijs 2012 13:51

Paldies par noderīgo rakstu! ;) jā! lampas, laternas un āra sveces rada ļoooti īpašu noskaņu!