"Vecmeitu-ballite.lv" dejotājas šturmē Rīgas muzejus

vecmeitu-ballite.lv
vecmeitu-ballite.lv 15. aprīlis 2016 23:04
1599

"Vecmeitu-ballite.lv" un "Lady fitness" pavasara deju virpuļmaratons noslēdzies, liekie tauciņi nokratīti / jaunas deju horeogrāfijas apgūtas, laiks mesties citos piedzīvojumos.

Šoreiz, jaunu zināšanu gūšanas un sabiedrības informēšanas nolūkā, dodamies tūrē pa iecienītākajiem Rīgas muzejiem. Paviesojāmies Valsts Ugunsdzēsības dienesta Matīsa ielas Ugunsdzēsības depo, kur ar  tehnisko nodrošinājumu (automašīnām), darba apģērbu un aprīkojumu, tā parametriem mūs iepazīstināja VUGD Rīgas reģiona pārvaldes daļas komandieris Krišjānis Mincenbergs.

Noskaidrojām VUGD dienesta struktūru. Uzzinājām, ka ugunsdzēsēja profesiju iespējams apgūt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā un ka meitenes darbā VUGD netiek pieņemtas.

Piedzīvojām reālu 2 mašīnu izbraukumu uz notikuma vietu.

Ekskursijas laikā saskārāmies ar ugunsdzēsēju darba ikdienu un šo VUGD piedāvato iespēju droši iesakam izmantot arī Tev. Valsts Ugunsdzēsības dienests padomājis gan par bērnudārza, skolas  vecuma bērniem, gan par jauniešu un pieaugušo auditoriju. Beztam šī ekskursija ir "pilnīgi par baltu velti".

Ar ugunsdzēsības vēsturi Latvijā  iespējams iepazīties http://muzejs.vugd.gov.lv/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies