"Stāsts par to kā es NE - rūpējos par savu sejas ādu...."

Kerstyna
Kerstyna 3. septembris 2013 14:33
1142

Konkurs gan ne par to..., bet ...

 Nu tā, skaistumkopšanas eksperti jau var sagatavot zābakus un citus priekšmetus ar ko man iemest :D

Visbiežāk mana seja no rīta redz tikai ūdeni... no akas, vai no krāna, ja esmu darbā. Krāna ūdens viņai netīk, tāpēc tad mana seja dabū arī kādu krēmu... nejautājiet man - kādu. 

 Pāris reizes mēnesī mana seja saņem iespēju noskrubēties ar kādu no sejas skrubjiem. Mana sejas āda ir jauktā tipa, ar vasarsraibumiem uz deguna.  Es daudz neskatos un nepētu kosmētiskos līdzekļus, bet sausai ādai domātos līdzekļus nepērku, tas gan. Toniku lietoju, bet neregulāri.  

Es gandrīz nemaz nekrāsojos - tāpēc visi kosmētikas noņemšanas līdzekļi nav  priekš manis,  man ir maiņu darbs un darbs naktīs tāpēc kaut kādas regulārās procedūras atkrīt.  

Patiesībā, es lietoju savām vajadzībām sava dēliņa "Bubschen" produkciju, kas domāta maziem bērniņiem pamatā. Un mitrinošos acu krēmus, bet nepieturos pie viena konkrēti, šobrīd tas ir no AVON kolekcijas, tā jau neko, labs. 

 Pie kosmetologa esmu bijusi vienu reizi, pirms daudziem gadiem, man tas apmeklējums nepatika, seja pēc tam bija tāda, ka dienas trīs , nevarēju iet no mājas laukā :D

 Vai es jūtos veca un krunkaina savos 40, ņemot vērā manus sejas ne - kopšanas paradumus? Nē, es pat izskatos jaunāka par saviem gadiem, pieļauju gan, ka tur kādi nopelni ir manam vēlajam mazulim, bet es jūtos labi.

Ja neesi mierā ar sevi, tad nekādi kosmētiskie līdzekļi nelīdzēs, tas man ir skaidrs.  

 :)

 

Blogu konkurss: Kā es rūpējos par sejas ādu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 4. septembris 2013 13:30

Es arī lietoju savu meitu dušas želeju, lai mazgātos :) No citām man metas pumpas :)

Kerstyna 3. septembris 2013 17:26 Ema

Man jau arī tā šķiet, neesmu gatava vēltīt 2 stundas laika grimmam, lai izskatītos naturāla:D, bet tas ir arī mans slinkums.....

Emmy 3. septembris 2013 16:47

Līdzīgi kā man...man reizēm liekas, jo mazāk visādus ķīmiskos dranķūs krāmējam uz sejas, jo ilgāk tā paliek svaiga un jauna. ;)