"Praktiskie ķepdarbi" un mans Slinkums.

Autors: Kerstyna, 2016. gada 25. maijs, 20:52:31
"Praktiskie ķepdarbi" un mans Slinkums.

-          Es dzirdu, ko tu domā!!!

Manu apcerību pārtrauc, mans mīļais Slinkums, kurš ir nedaudz apkopies pēc pēdējiem satricinājumiem.

-          Es dzirdu, ka tu domā piedalīties  tajā SK konkursā – apsūdzoša ēna pārslīgst pār mana datora monitoru, es tikai nesaprotu, KĀPĒC tev to vajag.

Ēna nedaudz sarūk un es esmu gatava izskaidroties ar savu mīļo... vienīgo.

-Redzi, es gribu apvienot praktisko, lietderīgo un skaisto – man vajag iepirkumu somu un SK ir konkurss, kur balvā ir grāmata, ko es varētu lasīt kopā ar tevi.

-Nu lāābi, tikai tu nedrīksti pārāk nopūlēties, mazliet samiernieciski saka mans Slinkums, bet tas ir mānīgs samiernieciskums.

Brīdi vēlāk viņš vaicā – un no kā tu taisīsi to somu? Tu taču neiesi uz veikalu pēc materiāliem , jo mēs taču zinām , ar ko tas parasti beidzās... Vai ne?

Sarkastiska ironija burtiski pārpludina manas ausis, un es izjūtu vēlēšanos mazliet aizstāvēties.

-          Nē, uz veikalu es neiešu, iztikšu ar to, kas jau ir mājās – Stokmaņa iepirkumu tašu, linu auduma gabalu un īru mežģīņu fragmentus, ja kaut kas pietrūks, es pietamborēšu klāt un tas nudien, neprasīs daudz laika.

Šobrīd man no sirc gribās, lai viņš mazliet piekāpjas, jo jūtu nelielu radošu pacēlumu, kas ir jāizmanto.

-          Es gaisā jaušu Iedvesmas un Radošuma aromus, vai es kļūdos? Mans Slinkums izskatās diezgan aizdomīgs un klusēdams maina krāsu, līdz paliek pesimistiski pelēks.

-          Tu jūti pilnīgi pareizi un šobrīd tu būtu vienkārši lielisks, ja dotos atbalstīt kaķi gulēšanā  - tad es ātri tikšu galā un varēšu nodoties tev.

Man par pārsteigumu, mans mīļais nestīvējās pretī un aizslīd pie kaķa, acumirklī pieņemot kaķa kažoka nokrāsu, BET es jūtu, ka no kaķa kažoka uz mani skatās divas vērīgas acis, kas man neļaus darīt neko lieku :D

 Un tā –savācu visus darba piederumus un sāku rīkoties – laiciņu man gan tas prasīja – precīzi – vienu seriāla sēriju un Remzija šova sēriju fonā un lūk – te ir mana jaunā iepirkumu tarba. Un lai to pagatvotu – visus materiālus atradu mājās.

20160525205104-74182.jpg

20160525205157-33082.jpg

Tikko esmu safotografējusi savu „Praktisko ķepdarbu”, kad mans Slinkums atdalās no kaķa, apvijas man ap kaklu un runā kaut ko par upeņu liķieri, toniku un ledu... mājienu sapratu – iemaisīju  kokteilīti un devos nodoties svētīgajai nekā darīšanai... nu protams, ka kopā ar viņu, manu mīļoto.... vienīgo...

 Atā, dāmas, līdz vēlākam. 

Konkurss rokdarbniecēm

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.