''One of a kind"

Autors: thezeezee, 2016. gada 2. decembris, 20:57:56
''One of a kind"

Mēģinu iedomāties skaistu tulkojumu latviešu valodā vārdiem 'one of a kind'... bet nekas īsti nepasaka tieši TO domu.

Šis citāts ļoti raksturo manu šodienu. Simtiem dažādas emocijas izvirpuļojušas caur domām.. Uztraukums. Stress. Miers. Steiga. Prieks. Aizkustinājums. Pateicība. Bažas. Skumjas. Pārsteigums. Mīlestība. Vientulība.

Diezgan raibi vienai dienai. Vismaz manējai. Ar šo blogu gribēju iemūžināt šo dienu, jo tā ir īpaša. Īpaša ar to, ka šodien ir beigas kādam stāstam un jāsāk jauna balta lapa. Priekšā jaunas attiecības, bet tikmēr jāpabeidz esošās, lai atbrīvotu dzīvē vietu kam jaunam. Jauniem darbiem un droši vien arī nedarbiem.

Zini jau kā tajās pēdējās dienās notiek. It kā jau kādu laiku par to zināji, bet tāpat viss iesāktais jāpabeidz un jāatstāj foršā kārtībā, lai pēctecim atvieglotu darbu. Revīzija domās, darba galdā un desktopā. Neliels stress par steigu, jo sanāca interesanti, ka bij’ jāatvadās no diviem kolosāliem kolektīviem un jāpaspēj ar vieniem un otriem tā pa smuko atvadīties. Izjutu milzīgu prieku un pateicību, ka esmu ar šiem cilvēkiem iepazinusies un satikusies, bet tai pat laikā kļūst nedaudz skumji. Vientulība un bažas, jo saproti – priekšā jauns un nezināms posms. Skaisti, no vienas puses, bailīgi – no otras. Sirsnīgi pārsteigumi un mīlestības pilns nobeigums.

Diena. Pēdējā. Nu tā – pa skaisto... Ar uzkodām, smiekliem, vīnu, puķēm un dāvanām.

Foto: jasonis.files.wordpress