“Neste” otro gadu pēc kārtas kļūst par "Sieviešu dienas rallijs” oficiālo degvielas uzpildes staciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. februāris 2017 17:11
1384

“Neste”, turpinot pērn iesākto sadarbību, arī šogad atbalsta "Sieviešu dienas rallijs", atkārtoti kļūstot par tā oficiālo degvielas uzpildes staciju. Šogad rallija starta šāvieni atskanēs vienlaikus divās pilsētās, un atjautīgās dalībnieces uz galamērķi trauksies no divām pretējām Latvijas pusēm – Tukuma un Jēkabpils. “Sieviešu dienas rallijs” š.g. 4. martā norisināsies jau devīto reizi, šo gadu laikā kļūstot par vienu no 8.marta svētku sagaidīšanas tradīcijām daudzām Latvijas sievietēm, kas statistiski veido teju pusi no Latvijas autobraucējiem. 

“”Neste” ir inovāciju līderis pasaulē savā jomā. Mūsu moto vienmēr ir bijis neapstāties pie sasniegtā, tiecoties uz videi draudzīgāku satiksmi un ilgtspējīgāku resursu izmantošanu, pie tam arvien uzlabojot augsto degvielas kvalitāti. Domāju, ka ar līdzīgu pārliecību ceļā dosies arī rallija dalībnieces, kas izvēlas pavasara pirmos svētkus sagaidīt tieši tā – izaicinot sevi. Tomēr uzdrīkstēšanās ir pirmais būtiskais solis, pēc tam izšķirošs ir komandas darbs - spēja sadarboties un atbalstīt vienam otru, ejot uz kopīgu mērķi. To novēlu arī apburošajām rallija dalībniecēm,” stāsta Armands Beiziķis, SIA "Neste Latvija" valdes loceklis.

Nopietnu izaicinājumu kolēģēm trasē šogad ir pieteikušas divas “Neste” ekipāžas, kas startēs rallija Rietumu maršrutā. “Neste Pro Dāmas” plāno traukties pa trasi likuma noteiktajā ātrumā, taču ar kosmisku precizitāti un jaudu. Abas komandas savus auto darbinās ar progresīvāko dīzeļdegvielu “Neste Pro Diesel”.

“”Pro Diesel” dīzeļdegviela vienīgā pasaulē atbilst stingrākajām autoražotāju prasībām, kas ir apkopotas Pasaules degvielas hartā. Tādējādi to pamatoti var saukt par pašlaik labāko dīzeļdegvielu. Ar šādu apņēmību – būt labākajām – dosimies trasē arī mēs. Mūsu “cīņa” trasē šoreiz būs veltīta ne vien sieviešu spēkam, bet arī inovācijām un zinātnes sasniegumiem, kas virza pasauli uz priekšu, un “Pro Diesel” ir tam apliecinājums. Nezaudējot sacensību garu, pirmām kārtām, gan izbaudīsim kopā būšanu un vienreizējo svētku atmosfēru,” papildina “Neste” mārketinga koordinatore Elīna Līdaka,  kas, lai arī rallijā piedalīsies pirmo reizi, ir apņēmības pilna.  

Plašāka informācija par "Sieviešu dienas rallijs": http://womensdayrally.com/. 

Par “Neste”

“Neste” ir Somijas vadošais naftas pārstrādes un atjaunojamo resursu pārstrādes uzņēmums, kura darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes degvielas produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību, kā arī industriālo produktu ražošanu, kas tiek izstrādāti saskaņā ar pasaules līmeņa pētījumiem. “Neste” ir līderis pasaulē atjaunojamās dīzeļdegvielas ražošanā ar ražošanas jaudu vairāk nekā 2 miljoni tonnu degvielas gadā. “Neste” ir arī lielākais uzņēmums pasaulē, kas specializējas degvielas ražošanā no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu atlikumiem. “Neste” uz ilgtspēju vērstā darbība ir atzinīgi novērtēta “Dow Jones” pasaules ilgtspējības indeksā, un uzņēmums ir iekļauts 100 pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā. “Neste” ieņēmumi 2015. gadā bija ap 11 miljardiem eiro, un uzņēmums tiek kotēts Somijas biržā. Ap 5 000 “Neste” darbinieku ikdienā strādā, lai nodrošinātu tīrāku satiksmi, ilgtspējīgāku resursu izmantošanu un labāku dzīves kvalitāti. Vairāk informācijas: www.neste.com

Par SIA “Neste Latvija”

SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau vairāk nekā 25 gadus. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis 65 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 66 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies