“Laima” šokolādes dizaina soliņu Rīgā veidos Imants Zutis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. jūnijs 2017 12:56
389

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” konkursā par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku uzvarējusi ideja par “Laima” šokolādes konfekšu “Asorti” soliņu, kuru radījis Imants Zutis. Idejas autors soliņu izgatavos sadarbībā ar uzņēmumu “JJ Boards”.

“Sajūtas par uzvaru konkursā ir ļoti patīkamas un pozitīvas. Novērtēju, ka mans darbs tika atzīts par labāko. Tad, kad uzzināju par šo konkursu, es nodomāju, ka tas ir tieši kā radīts man. Pats ikdienā strādāju radošā industrijā, tādēļ arī idejas par risinājumiem bija daudz. Pēc ideju apkopošanas un konsultācijām ar ražošanas procesu veicējiem, es sapratu, ka tieši šokolādes konfekšu “Asorti” soliņa ideja būs tā īstā. Radošā procesa laikā lieliski piepalīdzēja arī mans mīļākais “Laima” saldums – šokolādes tāfelīte “Serenāde””, skaidro soliņa idejas autors Imants Zutis.

“Mēs esam pateicīgi visiem māksliniekiem, kuri pieteicās konkursam un radīja drosmīgas un radošas idejas šokolādes soliņam. Izvērtēšanas process nebija vienkāršs, bet sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas iedzīvotājiem, viesiem, mēs esam atraduši pašu labāko dizaina risinājumu,” uzsver Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. 

Visi saņemtie pieteikumi tika rūpīgi izvērtēti uzņēmumā, kā arī saskaņoti ar Rīgas domi. Zīmola “Laima” Facebook lapā tika veikta aptauja, lai noskaidrotu arī Rīgas iedzīvotāju un viesu viedokli par soliņa dizainu. Balsotāju vērtējumam tika izvirzīti četri finālistu dizaini, un tieši šokolādes konfekšu “Asorti” soliņš pārliecinoši ieguva gan Facebook balsotāju, gan uzņēmuma žūrijas simpātijas. Šokolādes konfektes “Asorti” “Laima” ražo kopš 20. gadsimta 50. gadiem un tās kļuvušas par visiem labi pazīstamu un leģendāru produktu. 

Kā jau ziņots iepriekš, Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei vēlas dāvāt īpašu, šokolādes dizaina soliņu 11.tramvaja pieturvietā „Laima”, Miera ielā. Šokolādes soliņu 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku plānots atklāt šogad, Vispasaules šokolādes dienā 11. jūlijā. Kopš 2012.gada “Laima” ir ieviesusi Vispasaules šokolādes dienas atzīmēšanas tradīciju Latvijā, ik gadu sarūpējot interesantus pārsteigumus un aktivitātes Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. 

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 200 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 27 pasaules valstīm – ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu un citām. 

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Old Town bakery”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku. 

Par “Orkla”:

“Orkla” ir vadošais plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādātājs. Ziemeļvalstis un Baltijas reģions ir “Orkla” galvenie tirgi un tie veido aptuveni 80% no apgrozījuma uzņēmuma zīmolu patēriņu preču segmentā. “Orkla” grupai ir stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Centrāleiropā un Indijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā.

“Orkla” ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. No 2015.gada 31.decembra “Orkla” grupā strādā 14670 darbinieku. “Orkla” apgrozījums 2015.gadā bija 3,6 miljardi eiro (NOK 33,2 miljardi).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies