"Būt vai nebūt.." jeb literārais klubiņš

Autors: kalliope, 2011. gada 9. maijs, 00:00:00
"Būt vai nebūt.." jeb literārais klubiņš

Es gandrīz pilnīgi droši apņemos apgalvot, ka vismaz vienu dzejoli savā mūžā ir uzrakstījis katrs – ja ne aiz brīva prāta jūtu uzplūdā, tad piespiedu kārtā kā skolotāja uzdotu uzdevumu noteikti.

 

Pati kā sāku rakstīt agrā bērnībā, tā joprojām neesmu mitējusies (pēdējā laikā gan mazāk sanāk, bet varbūt tieši šī klubiņa vadīšana liks sasparoties manai mūzai!), dzejoļi ir arī publicēti – pamatskolas laikā rajona avīzes pielikumā bērniem, tad vēl bija rajona bērnu rakstīto dzejoļu izlasīte, tad augstskolas jauno autoru kopkrājumā un vēl vienā izlasē, tā ka uzdrošinos uzskatīt, ka rakstīšana man padodas itin labi :)

 

Šī klubiņa mērķauditorija ir tās, kuras mīl literatūru – vienalga radīt vai lasīt, tās kuras nekautrējas no savām emocijām, izliktām uz papīra/datorā un labprāt padalītos tajās ar Sieviešu Kluba lasītāju, šī klubiņa mērķauditorija ir:

S apņainās un        

I mpulsīvās

E kstravagantās un

V aldzinošās

I nteresantās un

E kspresīvās

T alantīgās un

E ksperimentēt mīlošās

S ievietes!

 

Vai pievienosies šim klubiņam? Tad padalies savā rakstīšanas pieredzē! Un vēl jautājums – domāju, domāju un nevarēju izdomāt – taisām kopā gan rakstītāju, gan lasītāju klubiņu vai grāmatu lasītāju klubiņu atsevišķi?

 

Cerot uz radošu domu apmaiņu,

Jūsu, Kalliope

 

p.s. bildīte atrasta, izmantojot goggle, un aizlienēta no šis mājaslapas:  http://writersbreak.com/