Zvaigžņots ceļojums virtuozas klasiskās mūzikas galaktikā

Linduchy
Linduchy 24. novembris 2017 18:00
926

Es ticu, ka mūzika spēj dziedināt, aizdzīt skumjas un pozitīvi uzlādēt. Un klasiskā mūzika ir kaut kas ļoti, ļoti īpašs. Šī mūzika ir ne vien skaista un tīkama dzirdei, bet arī vērtīga, jo ir pārdzīvojusi neskaitāmus laika griežus.

Novembra sākumā man bija lieliska iespēja izbaudīt fantastisku koncertu “Klasika tumsā”, kuru varētu aprakstīt kā zvaigžņotu ceļojumu virtuozas klasiskās mūzikas galaktikā.

Koncertā apvienojās zvaigžņots multimediju šovs ar virtuozu klasiskās mūzikas, neoklasiskās mūzikas un džeza izpildījumu tumsā. Vivaldi, Bahs, Verdi, Borodins, Ravēls, Pjacolla u.c. Laiki mainās, bet klasiskā mūzika savu vērtību nezaudē.

Vivaldi “4 gadalaiki”, Borodina “Kņazs Igors” un ERA “Ameno” izpildījums bija izcili dvēseles stīgas aizkustinošs, liekot skudriņām pārskriet pāri mugurai. Mūzikas skaņu vibrācijas ietina maģiskā plīvurā un savienojās ar ķermeni caur katru matiņu, caur katru šūnu. Pēterburgas virtuozi nudien bija izcili. Tas bija skaisti, neparasti, relaksējoši un iedvesmojoši. Koncerts bija īsta bauda!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies