Zodiaka zīmju salīdzinājums ar sadzīves tehniku

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. maijs 2015 13:45
2506

Auns – Tu esi gludeklis

Jo no malas bieži šķiet, ka Tev dzīvē viss notiek ļoti gludi. Bet tikai Tu nojaut, līdz kādai temperatūrai vajag uzkarst, lai viss būtu tik perfekts. Var tikai pabrīnīties un apskaust Tavu uzcītību un mērķtiecību saņurcītās dzīves ieloču gludināšanā. Toties pēc Tavas iejaukšanās milzīgais saņurcīto dzīves problēmu kalns kļūst par glīti sakārtotu kaudzīti.

Vērsis – Tu esi tējkanna

Tējkanna ir mājokļa centrs, jo visa kustība norit ap to. Visi grib tēju/kafiju neskaitāmas reizes dienā, tāpēc visi dodas taisnā ceļā pie Tevis. Krūzītes visiem maziņas un tukšas, bet Tējkanna ir pilna un karsta – Tu aizpildi dzīves tukšumu ar jēgu. Vari lepoties ar to!

Dvīņi – Tu esi dators

Dators ar pilnu komplektāciju – jaudīgs procesors, dzidrs monitors, ergonomiska klaviatūra. Tevī ietilpst un tiek apstrādāts milzīgs sarežģītas informācijas daudzums. Bet, lai sāktu darbu, datoram ir vajadzīga pele, jo dators bez peles nav lietojams. Teorētiski var iespraust jebkādu peli, bet Tavai sistēmai atbilstošāka ir smalka optiskā vadība.

Vēzis – Tu esi plīts

Ļoti laba plīts! Visus baro un sildi, par visu cepies, par visiem uztraucies. Visi mājoklī rosās ap Tevi. Tevī ir tāds siltums un dvēseliskums, bet reizēm uznāk lielais jautājums: „Es tik cepu un cepu, bet kad dzīvošu?“ Un šīs domas noved pie spēcīgas dūmošanas, kas nodarbina visus apkārtējos. Bet tad uzreiz arī pati sev atbildi, ka plītij dzīves jēga tāda – cept un vārīt, rūpēties par visiem, lai būtu pabaroti. Lai viss būtu dzīvē kārtībā, Tev vajag izvēlēties īsto tvaiku nosūcēju – tas ir gan Tavās, gan apkārtējo interesēs, jo kam gan patīk dūmi un piedeguša ēdiena smakas pa visu māju.

Lauva – Tu esi putekļusūcējs

Tava skaņa pārspēj visus pārējos pasaules trokšņus, kas uz Tava fona šķiet nedzirdami un mazsvarīgi. Ar spēcīga gaisa plūsmu Tu aizvāc dzīves netīrumus un rutīnu, atjauno krāsas, kas nebija vairs redzamas zem biezās putekļu kārtas. Tu spēj iesūkt sevī tik daudz, reizēm gan gadās, ka pie reizes iesūc absolūti nevajadzīgas lietas. Tu ar vienlīdz lielu entuziasmu ķeries klāt pie darbiem, neatkarīgi no darbu apjoma – vai tas ir kājslauķis pie durvīm, vai milzīgs grāmatu plaukts. Tikai nepārdzīvo, ja nespēj sevī satilpināt visus grāmatu plaukta putekļus, labāk kārtīgi padomā – vai Tev tiešām to vajag, visu un uzreiz? 

Jaunava – Tu esi videokamera

Uzmanīgi vēro šo pasauli, visu piefiksē, ieraksti un beigās izsniedz izanalizētā un digitalizētā formātā. Ļoti gudra un noderīga lieta! Bet nedomā, ka videokamera tikai iemūžina notiekošo – jutīgā videokameras optika maģiskā veidā spēj pārvērst dzīves realitāti – jāsaka gan, ka to var izdarīt kā pozitīvā, tā arī negatīvā virzienā. Ir cilvēki, kurus videokamera nemīl un kategoriski atsakās tos filmēt skaisti. Bet videokameras mīluļi gan var justies laimīgi visās pozās un no visiem skatpunktiem – videokamera pāris mirkļos spēs pārvērst par video zvaigzni.

Svari – Tu esi radio

Svaru atzīmei skumīgi stāvēt uz vietas, interesantāk ir klejot apkārt pa FM viļņiem. Tavā redzeslokā ir tik plaša pasaule – tik daudz jūtu, domu, melodiju. Tev ir tik grūti izvēlēties vienu noteiktu radiostaciju. Bet izvēlēties vajag, jo mētāšanos pa radioviļņiem pavada briesmīgs, tarkšķošs troksnis. Kaut gan – labāk nedaudz paciest troksni un tad klausīties labu mūziku. Tevi mīl, ar Tevi ir jautri un interesanti, Tu izglīto, pilnveido un mazini skumjas. 

Skorpions – Tu esi virtuves kombains

Tu spēj visu samalt miltos – Tev pa spēkam ir viss, izņemot betona sasmalcināšanu. Pretošanās virtuves kombaina asmeņiem ir bezjēdzīga un pat bīstama. Tu tiecies iegūt varu pār pasauli un apzinies, ka kaut kas ir jāsamaļ, lai to iegūtu, citādi nevar – ēdienu jāgatavo no sasmalcinātām / rūpīgi sakultām sastāvdaļām.

Strēlnieks – Tu esi televizors

Ne tikai tāpēc, ka izstaro gaismu un siltumu, bet galvenais – Tu dāsni dalies ar apkārtējiem ar visu, kas Tev ir. Tu pilnībā ziedo sevi cilvēkiem. Bet ne velti saka, ka nepateicība ir pasaules alga – tā arī ir, cilvēki Tevi mēdz lamāt un uzskatīt par visu nelaimju cēloni. Tu atbildi, ka tikai attēlo patieso dzīves realitāti. Bet Tevi atkal lamā, ka pasaulē viss notiek Tavā ietekmē. Kam taisnība? Laikam tikai Tev ir zināma patiesība.

Mežāzis – Tu esi ledusskapis

Svarīgs un pamatīgs, mājokļa un virtuves centrs. Lai arī Tu esi ledusskapis, tomēr sildi dvēseli. Stingrs un nosvērts – pēc Tava skata grūti spriest, kas ir Tev iekšā – pāris apvītuši dārzeņi, absolūts tukšums vai maltīte veselam Āfrikas ciematam. Ledusskapim ļoti labi atbilst Karslona filozofiskais spriedums – „Te nekā nav, un te nekad nekā nebūs, ja tur neko neieliks!“ 

Ūdensvīrs – Tu esi veļasmašīna

Sparīgi un ar rūpību ķeries klāt jebkuram darbam, kuru Tevī „ielādē“. Tavu uzcītību un jaudu spēj izturēt tikai izturīgi materiāli, jo smalkākas lietas Tu spēj sabojāt, atstājot vien pāris lupatu strēmeles un diegu kamolu. Centies apvaldīt savu sparu, kontrolē sevi, jo reizēm gadās, ka drēbes ir jau pietiekami tīras, bet Tu tik turpini skalot un skalot. Iemācies noteikt pareizo mazgāšanas programmu, lai katram materiāla veidam un netīrumu pakāpei izvēlētos atbilstošāko mazgāšanas režīmu.

Zivis – Tu esi telefons

Telefons ir mierīgs, nevienu netraucē, līdz kāds sāk zvanīt. Caur Tevi plūst milzīgs informācijas daudzums, bieži vien – lieks. Tu esi tikai telefons - pati nevari lemt, ar ko un cik ilgi runāt. Tāpēc bieži izlādējies līdz pilnīgam jaudas izsīkumam. Toties telefoni nepārtraukti tiek pilnveidoti, tāpēc Tavā dzīvē ir nepārtraukti jauninājumi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 15. maijs 2015 19:32

Hmmm, kaut kas pa vidu starp putekļusēcēju un plīti?! :^):D

Nikte 15. maijs 2015 19:23

Man sakrīt..:^):$

Kerstyna 15. maijs 2015 18:24

Nē, nē un nē! Lauvas kā kārtīgi kaķu cilts pārstāvji nemīl putekļusūcējus!!!!

nosiguldas 15. maijs 2015 11:31

:)trāpīts desmitniekā

Linduchy 15. maijs 2015 10:36 Ema

Tāpēc mēs ar tevi saderam kā pods ar vāciņu - tu radio, es TV - abi tarkšķi :D

Emmy 15. maijs 2015 10:15

Bez radio ar nekur :D

ilzy 15. maijs 2015 10:11

O, jā kombains gan(nu dažreiz vismaz). :)

Linduchy 15. maijs 2015 09:43 Cerīte

Redz, bez tevis neiztikt, jo ēst tak visi grib :D

Cerīte 15. maijs 2015 09:07

(devil)(devil)(devil)(devil)

Cerīte 15. maijs 2015 09:07

Es un ledusskapis

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā