Zodiaka zīmes un TV

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. jūlijs 2015 00:00
1657

Auns

Obligāti noskatīsies visas jaunākās filmas. Auniem jāzina, par ko runā apkārtējie cilvēki, tāpēc skatīsies filmas nešķirojot žanrus. Auni biežāk skatās nevis pašu filmu, bet gan aktierspēli - jo slavenāki aktieri, jo ieinteresētāk skatīsies. Auniem topā spriedzes un piedzīvojumu filmas.

Vērsis

Dievina mīlas stāstus ar laimīgām beigām. Labprāt skatās šovus par mājas iekārtošanu un ēst gatavošanu. Lai uzlabotu noskaņojumu - veca komēdija ar labu humoru un satriecošiem skatiem aktieru fonā - angļu seriāli ar skaistiem dārziem un tērpiem, izsmalcinātām manierēm.

Dvīņi

Ziņas - jo vairāk un dažādākas, jo labāk. Galvenais dzīvē ir iegūt iespējami vairāk un jaunākas informācijas. Raidījumi par politiku un ekonomiku, dažādi sarunu šovi, kur var piedalīties diskusijā un informācijas analizēšanā.

Vēzis

Seriāli - gadiem var skatīties, pārdzīvot un priecāties par aktieru dzīves līkločiem izdomātajā pasaulē. Vēžiem patīk arī apspriest redzēto ar draudzenēm. Skaistas romantiskās filmas, melodrāmas, indiešu filmas - viss, kur var priecāties un bēdāties kopā ar varoņiem.

Lauva

Labprātāk skatās filmas kinoteātrī, nevis televizorā. Tikai iziešana sabiedrībā, kur tauta var apjūsmot Lauvas, tām sagādās īstu baudu. Filmas izvēle ir mazsvarīga, tomēr ieteicams, lai tur nebūtu asiņu jūra un šika galvenā varone, kas spētu aizēnot pašu Lauvu. Labprāt skatās filmas par izsmalcinātu dzīvi un modi.

Jaunava

Jaunavas skatās visus iespējamos raidījumus par veselīgu dzīvesveidu. Ar prieku skatās kulinārijas šovus, bet treknās un cukurotās receptes nemaz nemēģina īstenot savā virtuvē, jo tas viss ir kaitīgs veselībai. Vismaz viens ziņu raidījums, bet tikai tas, par kura patiesumu Jaunavas nešaubās. Televīzijas raidījumus skatās, lai iegūtu informāciju, nevis izklaidei.

Svari

Visi iespējamie izklaides raidījumi, kur nav lieka dramatisma un pārāk uzpūstu kaislību. Patīk mistika, seriāli par bagātniekiem un veiksmīgiem cilvēkiem. Svari bieži pievērš uzmanību filmas/raidījuma detaļām (piemēram, tērpiem, interjeriem), bet var palaist garām saturu.

Skorpions

Skorpioni skatās kriminālo hroniku un detektīvus. Noslēpumi, noziegumi un to atklāšana aizrauj Skorpionus. Īpašos gadījumos labprāt skatās šausmu filmas - pie tam pašos briesmīgākajos momentos smiesies. Skorpioniem patīk meklēt neatbilstības filmās. Bez īpašas kautrēšanās skatās erotiska satura filmas.

Strēlnieks

Ceļošanas un dzīvnieku pasaules raidījumi - šos Strēlnieki var skatīties visu dienu. Strēlniekiem patīk uzzināt jaunu informāciju par tālām zemēm, svešām tautām un to kultūras īpatnībām. Ja kaut kur pasaulē notiek militārs konflikts vai dabas katastrofa, Strēlnieki uzmanīgi sekos visai pieejamai informācijai. Vēl Strēlniekiem patīk piedzīvojumu filmas un komēdijas.

Mežāzis

Mežāžiem patīk televizors, ja vien tajā ir neskaitāmi daudz kanālu. Ērti iekārtosies dīvānā ar tēju un cepumiem, atpūtīsies, spaidot televizora pulti, mēģinot izvēlēties, ko tieši skatīties. Patīk vēsturiskas un zinātniskas filmas, klasisku darbu ekranizācijas. Mežāži novērtē labu aktierspēli. Reizēm - humorseriāli vai komēdijas ar melno humoru un sarkasmu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri skatās televizoru reti - ieslēdz jebkuru kanālu, paskatās kādu pusstundu un izslēdz ārā, nenoskatoties filmu/raidījumu līdz galam. Ja liek izvēlēties filmu, tad dod priekšroku fantāzijas filmām, multfilmām un bērnu filmām.

Zivis

Televizors ir labākais draugs Zivīm, lieliski var aizvietot saskarsmi ar dzīviem cilvēkiem. Īpaši interesē mistika, citplanētieši, spoki, piramīdu noslēpumi, ekstrasensu cīņas utt. Zivīm patīk skatīties šovus un filmas, kur varoņiem ir sarežģītas dzīves. Risinājumus Zivis mēģinās pielāgot arī savai dzīvei. Reizēm Zivīm gribās arī paraudāt, tad īsti laikā būs ziepju operas, melodrāmas, mīlas stāsti un franču rakstnieku ekranizācijas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 29. jūlijs 2015 20:45

Auniem galīgi garām (mēs ģimenē 3 auni). Mums TV nav papildināts jau labu laiku, neskatāmies vispār. Kad skatījāmies, tad tikai jaunākās filmas.

Nikte 29. jūlijs 2015 15:57

Man ne visai taisnība,bet vīram 101 % (emo)

Ciao 29. jūlijs 2015 10:53

man pilnīgi garām ...vīram vispār pārsmieties var... nekas nesakrīt :D

Linduchy 29. jūlijs 2015 09:01

Strēlniekiem gan 100% kā par mani rakstīts :D

Kerstyna 29. jūlijs 2015 08:00

Lauvai galīgi garām... Uz lielo kino eju, kad gribu atpūsties un filmu izvēlos ļoti,ļoti.
Skatos seriālus, tos, kas sirdī iekrituši noskatos vēlreiz. Skatos vairāk vecas filmas, pārbaudītas. Jaunās filmas lielākoties sagādā vilšanos. Vienīgais, kam aprakstā varu piekrist - man nepatīk asiņainas, vardarbīgas filmas, laikam darbā visādas drazas pietiek, lai es vēl to pa TV skatītos...

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam