Zodiaka zīmes tērē naudu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 18. decembris 2015 00:00
2588

Auns

Auns ir gatavs uzsaukt visiem draugiem krodziņā. Auniem ir plaša un dāsna sirds. Ja dzīvot, tad ar vērienu. Iespējams, ka vēlāk Aunus pārsteigs finansiālas grūtības, bet toties būs patīkamas atmiņas par sagādāto prieku sev un citiem.

Vērsis

Vērši pret finanšu plānošanu izturas ļoti nopietni. Saņemot algu, nauda tiek sadalīta pa izdevumu grupām. Vērši spēj atturēties no spontāniem pirkumiem, jo uzskata, ka šī nauda var noderēt vēlāk. Bet reizēm Vēršiem gadās vājuma brīži, kad ir gatavi notriekt iespaidīgu iekrātās naudas summu izklaidēs ar draugiem.

Dvīņi

Dvīņu rokās nauda ilgi neuzkavējas, jo Dvīņi ātri atrdod tai pielietojumu. Ne vienmēr noderīgu un racionālu, bet tas nav svarīgi, jo galvenais Dvīņiem ir prieks un bauda, kuru sniedz naudas tērēšana. Vēlāk gan tie ļoti nožēlo savu vieglprātību ... līdz brīdim, kad atkal saņem naudu. Un tad viss sākas no jauna - izklaides un trakā iepirkšanās.

Vēzis

Vēžiem patīk glaunas lietas un sevis lutināšana, tāpēc tam nauda netiek žēlota. Tomēr Vēži tērē naudu nelabprāt, tāpēc nepārtraukti sanāk iet uz kompromisu ar sevi, prātā pamatojot katra tēriņa lietderīgumu. Un bieži vien pamatojums tiek atrasts.

Lauva

Lauvām patīk nauda un tās uzkrāšana. Lauvas ir finanšu magnēts. Šai zodiaka zīmei patīk tērēt naudu ar vērienu - ir gatavi iegādāties spožas, dārgas un augstvērtīgas lietas, sarīkot iespaidīgas svinības utt., jo tas viss atbilst Lauvu svarīguma statusam.

Jaunava

Jaunavas ir ļoti prātīgas finanšu jautājumos. Līdz brīdim, kad pie horizonta parādās kaut kas bezgala skaists, jo tad Jaunavas var zaudēt prātu un iegādāties kāroto lietu pat tad, ja tā nav pa kabatai. Tāpēc Jaunavām bieži sanāk aizņemties naudu.

Svari

Svari var lieliski saplānot ģimenes budžetu un atlikt noteiktu naudas summu visādam gadījumam. Svari ir ļoti taupīgi un apdomīgi - iegādājas tikai augstvērtīgas un dārgas lietas, kas kalpos ilgus gadus. Svaru moto - skopais maksā divreiz!

Skorpions

Skorpioniem labāk patīk, kad kāds tērē naudu viņu priekam, nevis otrādi. Ja bagāta sponsora pie sāniem nav, tad ir gatavi iztērēt pamatīgu summu sevis palutināšanai. Skorpioniem patīk dzīvot aktīvu sociālo dzīvi, kas prasa zināmus tēriņus. Iepirkšanās Skorpioniem uzlabo noskaņojumu.

Strēlnieks

Strēlnieki un finanses - katastrofa. Ar vērienu tērē naudu līdz pēdējam centam un tad gaida, kad kontā atkal parādīsies nauda. Strēlnieki ir ļoti dāsni, gatavi palīdzēt cilvēkiem, ziedot labdarībai. Strēlniekiem nauda nav galvenais dzīvē.

Mežāzis

Mežāži māk dzīvot gan pieticīgi, gan ar vērienu. Pārmaiņas finanšu situācijā Mežāži uztver ļoti mierīgi, jo uzskata, ka viss nokārtosies. Naudas trūkuma brīžos Mežāži aizmirst par dāsnumu, bet, kad rodas iespēja, kompensē visu iekavēto. Mežāži labprātāk glabā naudu mājās, neuzticās finanšu iestādēm.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs var bezrūpīgi tērēt naudu, izklaidēties, apmeklēt dārgus restorānus, salonus un veikalus, bet pēc tam atjēgties, ka naudas iekrājumi ir beigušies. Ūdensvīriem ir grūti kontrolēt savas finanses - var palūgt aizdevumu saimnieciskiem tēriņiem, bet iztērēt to par iepatikušos kleitu.

Zivis

Ja Zivīm šobrīd ir mazi ienākumi, toties prātā ir lieli kapitālieguldījumi. Zivis labprāt tērē naudu izglītībai, kvalifikācijas celšanai, semināriem utt., kā arī par tehnikas iegādi. Garderobes atjaunošanai Zivis tērē naudu ļoti apdomīgi, cenšoties ietaupīt pēc maksimuma.

Foto: www.huffingtonpost.ca

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 19. decembris 2015 21:50

Nea. es turos pie principa - Vai netērēja kad bija, vai netērēs, kad būs :D

Marta Marta 18. decembris 2015 19:02

Man galīgi neatbilst :D esmu šausmīgs turētājs ROFL Man tieši ir apņemšanās priekš nākamā gada, vēlāk uzrakstīšu rakstu par to.

DADZABITE 18. decembris 2015 15:28

100% taisniba par pratigumu un 100% garam par iegadasanos karoto lietu, pat ja nevar atlauties. Nekad neesmu pirkusi lietu, ja nevaru atlauties. Pratigums vienmer ir guvis uzvaru. VIENMER :D

ilzy 18. decembris 2015 10:00

Te nu gan ir taisnība. :)

Linduchy 18. decembris 2015 09:35

Nauda nav galvenais dzīvē :) (Y)

rasas 18. decembris 2015 09:09

Precīzi! :)