Zodiaka zīmes piknikā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 11. jūnijs, 00:31:48
Zodiaka zīmes piknikā

Auns

Auns pirmām kārtām centīsies iekurt ugunskuru vai grilu, jo šo procedūru var veikt tikai grupas līderis. Auniem līdera statuss ir ļoti svarīgs. Centīsies ķerties klāt visiem svarīgākajiem darbiem, bet, visticamāk, ka nepaveiks līdz galam – uzticot darbu pabeigšanu citiem grupas biedriem. Auna darbs ir iedvesmot un organizēt, bet vēlāk – izbaudīt apkārtējo jūsmošanu par tā spējām.

Vērsis

Vērsim piknikā vajag komfortu, tāpēc labāk uzreiz ņemt līdz veselu piekabi ar visām nepieciešamajām mantām. Obligāti mantu sarakstā būs saliekams krēsliņš vai šūpuļtīkls, piepūšamais matracis un ērts spilvens, silta sega un vēl neskaitāmas lietas. Vērsis izbaudīs ēdienu, galvenais, lai ēdiena būtu daudz.

Dvīņi

Pikniks? Nu labi, lai notiek! Dvīņiem ir absolūti vienalga, kur un kā pavadīt laiku kopā ar draugiem. Galvenais, lai ir iespēja uzlikt sev tīkamu mūziku, cik iespējams skaļi. Ja nav mūzikas, tad noteikti jādzied pašiem, vai vismaz jāspēlē jautras spēles. Dvīņi atbalstīs jebkuru ideju un piedāvās vēl desmit klāt. Tikai nevajadzētu uzticēt Dvīņiem piknika organizēšanas procesu – noteikti lielāko daļu nepieciešamo mantu tie aizmirsīs paņemt līdz. Taču Dvīņi savu aizmāršību kompensē ar lielisko humora izjūtu.

Vēzis

Svarīgākais piknikā ir ēdiens. Vēzis nedēļu iepriekš izveidos pārdomātu  ēdienkarti, laicīgi iegādāsies visas sastāvdaļas un sameklēs labākās receptes. Vēzis padomās par visu – sākot no salvetēm, un beidzot ar desertu. Apkārtējiem vien nāksies aizstiept milzīgās ekipējuma somas uz piknika vietu.

Lauva

Lauva īpaši neiesprings par pasākumu, tomēr novērtēs citu veiktos sagatavošanās darbus. Uzcept gaļu var, bet mazgāt traukus – nekādā gadījumā! Tāda nodarbe nav karaliskās Lauvas personas vērta. Vislabprātāk Lauva kontrolēs procesu. Ja grupā patrāpīsies galīgi nejēgas, protams, Lauva parādīs „kā pareizi jādara“.

Jaunava

Dakšas paņēmāt? Un aptieciņu? Bet ūdeni? Kā, nepaņēmāt ūdeni? Jaunava nedzers ūdeni no nezināma avota, pirms tam nav veiktas visas ķīmiskās un bakteoroloģiskās analīzes. Jaunavām visvairāk rūp higiēna – gan sava, gan grupas biedru, kas taisās ķerties klāt ēdiena gatavošanai. Nemazgāts tomāts var iedzīt Jaunavu pamatīgā stresā.

Svari

Labāk kafejnīca vai restorāns, nekā pikniks. Ja reiz izvēles nav, tad visam ir jābūt iespējami vienkāršam, bet pārdomātam – gatavs ēdiens, vienreizlietojamie trauki, ērti krēsliņi un iespējami maz alkohola. Un nekādā gadījumā nelieciet Svariem mazgāt traukus vai tīrīt zivi. Svari var rotāt pikniku ar savu klātbūtni, bet ne piedalīties ar palīdzīgām rokām.

Skorpions

Jebkurš pasākums ar Skorpiona piedalīšanos pārvērtīsies par piedzīvojumu. Ja Skorpionam tiks uzticēta piknika vietas izvēle, tad tā noteikti būs grūti pieejama. Skorpioni neīd par grūtībām, bet mierīgi pārvar tās un vienmēr atrod izeju no jebkuras situācijas.

Strēlnieks

Strēlnieki, dodoties piknikā, var paņemt līdz veselu lērumu nevajadzīgu lietu, bet aizmirst tiešām vajadzīgas mantas. Strēlnieki mūždien meklē piedzīvojumus un jaunus iespaidus. Noteikti piedāvās izpētīt tālāko mežu, varbūt tur ir sēnes. Var mēģināt sameistarot makšķeri no nekā un pierunāt apkārtējos tādā veidā ķert zivis. Strēlniekam noteikti var ienākt prātā doma uzkāpt kokā vai augstākā kalnā, lai redzētu, kas labs ir apkārtnē.

Mežāzis

Pikniks un Mežāzis nav laba kombinācija. Noteikti Mežāzim nepatiks it viss – ja nebūs lietus, tad būs pārāk karsts, gaļa pārāk sīksta, un kas vispār ēd no plastmasas traukiem. Nē, nē, nē, Mežāzim tas viss neder. Iespējams, ka Mežāzis savu neapmierinātību neizpaudīs skaļi, bet sejas izteiksme nekļūdīgi liecinās par viņas domām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs piknikā dosies ar ēdienu, dzērienu un pārīti neizmēģinātu ideju – kā būtu, ja uguni iegūtu pirmatnējā veidā – rīvējot divus koka zariņus vienu pret otru. Ja tas nedos rezultātus, gan jau Ūdensvīram kabatā būs palielināmais stikls – nu tam tak noteikti ir jāuzšķiļ liesma sausajā zālē. Sērkociņi tiks atstāti līdz pēdējam momentam, kad citi mēģinājumi būs izgāzušies. Ūdensvīrs visādi centīsies grupas biedrus pierunāt izmēģināt ko nebijušu.

Zivis

Piknikam jābūt romantiskam un vienkāršam. Noteikti tuvumā jābūt ūdenstilpnei. Zivīm nepatīk organizēt, bet labprāt palīdzēs īstenot idejas – tikai precīzi jāpasaka, kas darāms. Zivīm piknikā ir svarīgi cilvēki un saskarsme ar tiem, nevis ēdieni un dzērieni.