Zīmols Tommy Hilfiger prezentē kolekciju, kura radīta sadarbībā ar supermodeli Džidži Hadidu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. oktobris 2017 09:41
751

Ceturtdien, 28. septembrī, zīmols Tommy Hilfiger ielūdza viesus, lai 90. gadu noskaņās prezentētu trešo supermodeles Džidži Hadidas sadarbības kolekciju TommyxGigi vol.3, kura jau kopš pagājušās nedēļas ir nopērkama t/c Galerija Centrs un t/p Spice veikalos Tommy Hilfiger un interneta veikalā DenimDream.lv. Pasākumā pulcējās modes mediju pārstāvji un blogeri.

20171005093902-50412.jpg


Vakara vadītāja Lelde Lietaviete iejutās Džidži tēlā un aicināja viesus piedalīties konkursā – saģērbties jaunās kolekcijas modeļos, fotografēties un ietagot Galeriju Centrs, lai iegūtu savā īpašumā 200 EUR dāvanu karti par vislabāko Džidži tēlu. Azartiski aizraujošajā atrakcijā uzvarēja žurnāla Cosmopolitan galvenā redaktore Ance Siliņa, lieliski parādot oversize baiku un beanie cepuri. Viesi baudīja rudenīgas tēmas uzkodas un Scavi & Ray Spumante Prosecco DOC. Šis Spumante atspoguļo pilnu Scavi & Ray aromātu paleti. Ilgstošā fermentācija vīna darīšanas procesā piešķir Prosecco tā intensīvos burbulīšus, kas jūtami arī uz mēles. Pilnmiesīgs, piesātināts, ar svaigu buķeti un delikātām augļu niansēm, kur īpaši izceļas melone, bumbieris, zaļais ābols un medus notis. 

20171005094003-69282.jpg

Jaunajā TommyxGigi kolekcijā detaļas tiek parādītas no pilnīgi cita skatpunkta – dominē klasiskas svītras un rombi abstraktos rakstos. Raksturīgajām krāsām akcentu pieliek elektrozilais, sievišķīgumu pastiprina maigs vecrozā, daudz ir drosmīgu rakstu un piegriezumu, zvaigžņu printa, klasisku tartāna rūšu. No rakstiem rotaļīgumu ienes šosezon tik aktuālais leoparda raksts. Kolekcijā roķīgais stils apvienojas ar Tommy DNS.
"Mūsu 2017. gada rudens kolekcija ir par rokenrolu un dumpinieciskumu," raksturo Tomijs Hilfigers. "Mēs ar Džidži gribējām, lai šī sezona būtu valdzinoša un nedaudz izaicinoša. Mums tās radīšanas laikā bija patiesi jautri. Vienmēr esmu uzskatījis Džidži par modes ikonu, un mūsu trešajā kapsulkolekcijā viņa vēlreiz kliedē robežas starp modi un rokenrolu." TOMMYXGIGI 2017. gada rudens kolekcijā savijas dumpinieciskums ar sievišķību. Tā atgādina deviņdesmitos un ikonisko rokenrola stilu, kas spēlējas ar izteikti lielām proporcijām un sportiskām ietekmēm. Izmantoti skatienu piesaistoši audumi – grezns velvets, sevišķi spīdīga āda, džinsa audums un flanelis. Apģērbs rotāts ar logo un metāla kniedēm. 90. gadu labākajiem paraugiem pievienota valdzinoši roķīga nianse – rezultātā iegūts ekstravagants, nesaspringts un nepiespiesti foršs koptēls. - Kāda mūzika jūs dizainera darbā iedvesmo? DŽIDŽI: "Dīvainā kārtā, veidojot kolekciju rokenrola stilā, jutu lielu mieru. Radošais darbs atbrīvo mani no jebkādas spriedzes, tāpēc procesā bieži klausos to, kas mani nomierina – sākot no Džeka Džonsona un beidzot ar meditācijas mūziku." TOMIJS: "Tā kā The Rolling Stones vienmēr ir mani iedvesmojuši, bieži klausos viņus, kā arī Lenija Kravicu un Šerilu Krovu. Tāpat bija lieliski uzzināt, kādu mūziku klausās Džidži; mūsu abu apvienotā mūzikas gaume bija ļoti eklektiska."

20171005094043-99834.jpg

Pirmais Tommy Hilfiger veikals Latvijā tika atklāts pirms 10 gadiem. Zīmols vēl Latvijā nebija pazīstams un to pārsvarā iegādājās tie, kas bija dzirdējuši vai ārzemēs iegādājušies šo Amerikāņu sapņa iedvesmoto zīmolu. Pašlaik Rīgā ir trīs zīmola veikali - Spicē, Galerijā Centrs un Dominā, kā arī Hilfiger Denim līnija pieejama veikalos Denim Dream. Šobrīd tas kļuvis par vienu no populārākajiem un iemīļotākajiem zīmoliem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies