Ziemassvētku miera meditācija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. decembris 2014 19:04
1248

17. decembrī, trešdien plkst.19:10

Sagaidīsim Ziemassvētkus ar mieru un prieku sirdī, aizdzīsim visas rūpes un ikdienu, sajutīsim sevī svētku noskaņu un prieku Ziemassvētku meditācijā!

Vienīgais, kas mums pieder, ir mūsu izvēle. Nepalaidīsim garām šo zīmīgo brīdi – Ziemassvētkus, ziemas saulgriežus, tumsas tapšanu par gaismu, brīnumu laiku – kad vēlēties, kad izvēlēties, kad izteikt savas vēlmes. Šādos, tāpat kā daudzos līdzīgos periodos, Visums ir mums atvērts un vēlēšanās piepildās!

Kādam tās var būt lietas, kas atrodas ap mums, kādi mērķi, vēl kādam par jaunu pārrakstīts attiecību stāsts, bet vēl kādam citam, iespējams, rūp visas Mātes Zemes labsajūta – šo un vēl daudz ko citu liksim kopā vienotā meditācijā, lai pēc tam visa gada garumā ar prieku un pateicību pieņemtu to, ko esam vēlējušies un kas mums tiks dāvāts kā visatbilstošākais mūsu esībai.

Tiekamies kopējā Ziemassvētku meditācijā, kur baudīsim attīrīšanos no vecā, lai dotu sevī vietu jaunam mieram!

Meditācija notiks 17. decembrī plkst.19:10 - 20:40

Meditāciju vadīs Reiki meistare un meditāciju vadītāja Ilze Pavasare

Meditācijas cena: 8 EUR

PIESAKIES:
www.karstajoga. lv 
tel.67 887 581 vai 29 330 280
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies