Ziemassvētku labdarības koncerts “Cerības gaisma” sniegs atbalstu 13 gadīgajam Eliasam no Rēzeknes novada

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. decembris 2018 17:39
351

2018.gada 9.decembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks tradicionālais Ziemassvētku labdarības koncerts, kuru jau astoņus gadus organizē kamerkoris Cantamus.Koncerta mērķis ir palīdzēt kādam Latvijas bērniņam vai jaunietim veseļoties. Iepriekšējos gados koncerta apmeklētāji saziedojuši vairāk kā 15 tūkstošus eiro, kas sniedzis atbalstu 11 bērniem un jauniešiem.

Arī šogad kamerkoris Cantamus kopā ar izciliem mūziķiem priecēs klausītājus, lai palīdzētu zēnam no Rēzeknes novada.

Koncertā klausītājus priecēs sirsnīgais kamerkoris Cantamus, kuram šogad pievienosies izcilie “Trīs Latvijas tenori": Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis, Miervaldis Jenčs un pianists Māris Žagars. Labdarības koncertā būs iespēja baudīt izcilus skaņdarbus no instrumentālā trio: Stella Zaķe (vijole), Marco Danesi (Itālija, klarnete), Santa Zaķe (klavieres), kā arī daudzus citus izcilus mūziķus, kas pirmssvētku laikā uzburs Ziemassvētku mieru un cerības gaismu!

Ziemassvētku labdarības koncerts tiek rīkots ar mērķi palīdzēt kādam bērniņam veseļoties. Šogad visi ienākumi no koncerta palīdzēs 13 gadus vecajam Eliasam no Rēzeknes puses Kaunatas. Kad Eliasam bija 5 gadiņi, notika nelaimes gadījums. Atgriežoties mājās no bērnudārza, zēnam uzbrauca automašīna. Līdz auto negadījumam Eliass bija savam vecumam atbilstoši attīstīts, aktīvs un zinātkārs zēns. Šobrīd viņš ir iemācījies pazīt burtus, velk kopā zilbes un vārdus, daudz zīmē, ļoti labprāt konstruē ar lego klucīšiem. Zēns patstāvīgi jāj zirga mugurā, ir iemācījies peldēt, bez pieaugušā palīdzības un ūdenī arī var patstāvīgi staigāt. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, regulārai rehabilitācijai un Eliasa vēlmei atkal no jauna staigāt, viņš šobrīd pārvietojas pie asistenta vienas rokas. Ratiņkrēslu izmanto tikai ļoti garu ceļa posmu veikšanai. Tomēr rehabilitācija vēl jāturpina un tam nepieciešams līdzcilvēku atbalsts! Rehabilitācijas kursa izmaksas ir sākot 1500 eiro. 

Mīļi aicinām uz brīnišķīgu Ziemassvētku koncertu! Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās un mājas lapā www.bilesuparadize.lv(https://www.bilesuparadize.lv/events/event/69405).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā