Ziemassvētku filmas no klasikas līdz Sūklim Bobam Kvadrātbiksim

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 21. decembris, 16:45:53
Ziemassvētku filmas no klasikas līdz Sūklim Bobam Kvadrātbiksim

Lai neapjuktu Ziemassvētku filmu piedāvājumā, Shortcut.lv sadarbībā ar Kinoblogeri.lv sniedz ieskatu filmās, kas piemērotas visdažādākajām gaumēm. Sarakstā apkopotas filmas gan klasisko vērtību piekritējiem, gan tiem, kuri vēlas redzēt citādus svētkus – transformeru, Avārijas brigādes vai Sūkļa Boba Kvadrātbikša izpildījumā.

Visas šīs filmas svētku laikā būs pieejamas arī Shortcut.lv platformā.

Klasiska, ko izdzīvot atkal un atkal

Šajā kategorijā ietilpst Ziemassvētki amerikāņu stilā jeb visas "Viens pats mājās" daļas. Īpašu uzmanību aicinām pievērst otrajai, jo tajā ieraudzīsiet personāžu, kurš nupat kļuvis par apspriestāko cilvēku pasaulē – Donaldu Trampu.

Latviskās animācijas

Kurš gan neatceras bērnības iemīļoto animācijas filmu "Avārijas brigāde". Īpašā Ziemassvētku sērija vecākiem ļaus kavēties bērnības atmiņās, savukārt bērniem – iepazīties ar citādām animācijas filmu tradīcijām.

Tēli, kuri atdzīvojas

Šajā kategorijā ierindotas trīs multfilmas ar visiem pazīstamiem varoņiem. Sūklis Bobs Kvadrātbiksis aizvedīs Ziemassvētku piedzīvojumos zem ūdens, savukārt Bruņurupuču nindzjas atraduši savu pieeju svētku svinēšanai, šoreiz galvenā misijā cīnoties ar citplanētiešiem. Un visbeidzot – transformeri (Transformers Rescue Bots), kuriem uzmanība jāsadala starp cīņu par pasauli un mierīgu svinēšanu.

Holivudas tradīcijas

Lai cik ļoti kāds mēģinātu pretoties Holivudas valdzinājumam – filmu budžets un izcilie aktieri katru gadu spēj aizraut no jauna. Šoreiz filmas "Brīnumu veikals" centrā oskarotā aktrise Natālija Portmane, kuras uzdevums būs glābt Ziemassvētku veikalu un sargāt ticību brīnumiem, kamēr to esamību citi vēlēsies noliegt.

"Ziemassvētku jampadracis" pret "Karnevāla nakti"

Katrai tautai ir sava klasika. Latviešiem tas ir "Ziemassvētku jampadracis", savukārt Krievijā joprojām īpaši populāra ir "Karnevāla nakts". Pateicoties šai filmai, aktrise Ludmila Gurčenko kļuva par PSRS superzvaigzni, bet zīmīgās filmas epizodes un dziesmas acumirklī folklorizējās. Šī noteikti būs labākā filma, lai ar vecākiem un vecvecākiem pārrunātu tā laika svētku svinēšanas tradīcijas.

Pateicoties mūsdienīgiem risinājumiem, turpmāk savus skatīšanās paradumus vari noteikti pats. Shortcut.lv piedāvā plašu filmu un seriālu izlasi, ko vari skatīties sev ērtā laikā un jebkurā vietā ar interneta pieslēgumu. Vairāk par piedāvājumu uzzini Shortcut.lv.