Ziemas mirkļi

Iveta - tereeze
Iveta - tereeze 1. marts 2018 14:09
1034
Kad beidzot sasniega kārtīgs sniedziņš un kad dēliņš mani beidzot pierunāja doties ārā - izejot ārā dēliņš bija sajūsmā un izrāpoja visu pagalmu krustu šķērsām.
Vismīļākā dēliņa un tēta ziemas nodarbe ir sniegavīru celšana. Es biju sajūsmā par viņu aizrautību un vēlmi uzcelt visskaistāko sniegavīru.
Pēc vairāku kombinzonu un cimdu nomaiņas un vairāku stundu svaiga gaisa, tapa lūk šāds brīnumainais tēva un dēla kopdarbs.
Kādā citā dienā devāmies baudīt skaisto ziemu vizinot mazo ragavās. Šī nodarbe viņam arī ir topā. Prieks skatīties bērna smaidā un prieka pilnajās acīs.
Pēc garās pastaigas dēliņš gribēja atpūsties un izrādās mežā var atrast arī šādas lietas. Mazais paslīdēja un ievēlās iekšā - sev un mums mazais dāvāja daudz smieklu.
Tādi lūk ir mani skaistie ziemas mirkļi gan foto iemūžinātie, gan piedzīvotie. Lai arī ziemā ir auksti, tajā ir arī sava burvība. Vēlu visiem izbaudīt ziemas priekus, bet es gaidīšu savu mīļāko gadalaiku pavasari!

Manuprāt, ziema visvairāk sagādā prieku bērniem, man ziema nav no mīļākajiem gadalaikiem, jo man nepatīk aukstums. Ziemā gribās siltumā un no mājās it nemaz negribas līst ārā, bet pateicoties dēliņam, kādā brīdī tomēr saņemos un kopā dodamies baudīt ziemu.

Ziemas skaisto mirkļu konkurss

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Iveta - tereeze 5. marts 2018 11:34

Šīs dienas skaistums!