Ziema Alūksnē

ssfinkss
ssfinkss 16. februāris 2014 21:11
2130

Tā nu tas sanāca, ka es vēl paspēju noķert ziemu. Aizbraucu uz Alūksni, un skatos - sniegs. Nebiju cerējusi, ka pa nakti snigs bez pārtraukuma, bet no rīta paskatoties pa logu biju ļoti ļoti pārsteigta, jo Rīgā biju noskaņojusies, ka ziema ir beigusies. 

Šodien Alūksne sniga bez pārtraukuma. Bet vienā bildē var redzēt, ka brauc mašīna. Izrādās, ka ledus vēl ir tik biezs, ka var ne tikai staigāt, bet arī braukt pa ledu. Paspēju tik piefiksēt, ka braucējs pabrauc zem tilta tajā brīdī, kad pati stāvu uz tilta. 

Šīs divas dienas biju ļoti pārsteigta un priecīga. Izbaudīju prieku, ka šogad izdevās izbaudīt tik skaistas dienas!

 

Fotoblogu konkurss: Ziemas prieki

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 17. februāris 2014 09:50

Pils ļoti skaista! (Y)

ssfinkss 16. februāris 2014 23:22 VesmaSk

Smieklīgākais, ka bildē! Man meita arī uzrakstīja, ka grib Rīgā sniegu! :) Bet mana atbilde bija, ka vajadzēja braukt man līdzi... Būtu īstais sniegs nevis tikai bildē.
Atbraucu uz Alūksni, ieraudzīju sniegu un sapratu, cik ļoti pēc tā esmu noilgojusies. Šogad taču Jelgavas ledus skulptūru festivāls gāja garām. Plānojām braukt 5 cilvēki, bet, kad novēroju, kas tur notiek, un pārējie arī savāca informāciju. Sapratām, ka būs viena vienīga vilšanās. Tik no citiem gadiem paskatījos savus foto

VesmaSk 16. februāris 2014 21:53

Wōw! Beidzot es ieraugu sniegu šoziem! Super!(Y)