Ziedot.lv ar jaunu dāvanu kolekciju atklās kiosku t/p „Alfa”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. novembris 2013 00:00
1595

Jau piekto reizi t/p „Alfa” svētku laikā darbosies Ziedot.lv labdarības kiosks, kura atklāšana un jaunās dāvanu kolekcijas prezentācija notiks 12. novembrī plkst. 13.00. Pasākumā Ziedot.lv draugus ar Imanta ziedoņa „Zilo pasaku” uzrunās aktrise Velta Skurstene un mūziķis Miks Dukurs. Nedēļu nogalēs Ziedot.lv kioskā pārdevēju lomās iejutīsies Latvijā zināmi cilvēki – mūziķi, aktieri, mākslinieki, žurnālisti, uzņēmēji un inteliģences pārstāvji.

 

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: „Šogad Ziedot.lv komanda ir radījusi jaunu dāvanu kolekciju, kurā tāpat kā Imanta Ziedoņa „Zilajā pasakā” ietamborēta, ieadīta un iešūta mīlestība, cerība un ilgošanās... Rotaļu zirgs ir šī gada kolekcijas simbols, jo nākamais ir zilā zirga gads. Tāpat kioskā varēs iegādāties arī citas rotaļlietas un dažādus aksesuārus, kas noteikti būs sirsnīga dāvana gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Iegādājoties šos darinājumus, pircējs iegūst ne tikai preci un palīdz tās autoram materiāli, bet arī ziedo kādam no Ziedot.lv labdarības projektiem un saņem emocijas, kuras darinājumā iestrādājis tā autors.”

 

Ziedot.lv kioska kolekcijas autori ir daudzbērnu māmiņas, pirmspensijas vecuma cilvēki, vecmāmiņas, ģimenes tēvi un cilvēki ar īpašām vajadzībām – cilvēki ar zelta rokām un sirdīm. Katras dāvanas autors savā ziņā ir mākslinieks, kas tajā ielicis savas emocijas, labsirdību un prasmes, ko vēlas nodot citiem. Šī gada projektā tika iesaistītas šuvējas, adītājas, tamborētājas, izšuvējas, dekupētājas, kokdarbnieki, keramiķi, floristi, amatnieki, kā arī frivolitē tehniķe. Ziedot.lv kolekcijas veidošanā piedalījušies vairāk nekā 50 cilvēku no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem – Kuldīgas, Ogres, Valmieras, Skrundas, Saldus, Ventspils, Jelgavas, Jēkabpils, Rūjienas, Alūksnes un Rīgas.

 

Pircējs, iegādājoties lietu jau pēc tās cenu zīmes varēs noteikt, kuram no Ziedot.lvprojektiem naudiņa aizies. Tas būs kāds no pieciem jau esošajiem Ziedot.lv labdarības projektiem – „Eņģeļi pār Latviju”, „Mīļā auklīte”, „Paēdušai Latvijai”, „Uzdāvini dzīvību pamestam dzīvnieciņam” un „Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem”. Visi ienākumi tiks novirzīti Ziedot.lv labdarības projektiem.

 

„Priecājamies, ka Ziedot.lv labdarības kiosks jau piekto reizi atradīsies tieši t/p „Alfa” un ceram, ka šī tradīcija turpināsies arī turpmāk, jo svētku sajūta mūsu tirdzniecības parkā vairs nav iedomājama bez Ziedot.lv kioska un īpašās atmosfēras, ko rada šī tirdzniecības vieta. Šī gada kolekcija, kurā galvenokārt uzsvērts zirga un cerības motīvs, lieliski sasaucas ar jaunā gada gaidīšanu, tādēļ ceram, ka arī šogad t/p „Alfa” apmeklētāji savā dāvanu izvēlē iekļaus arī kādu no labdarības kioska piedāvātajām precēm,” atzīst t/p „Alfa” vadītājs Zigmunds Vīķis.

 

Iepriekšējos četros gados Ziedot.lv kioskā kopā pārdotas pavisam 6015 ar rokām darinātas lietas par 24 369, 45 latiem, labdarības projektiem novirzot 4868,75 latus. 19 500, 70 lati tika samaksāti kā atlīdzība darbu autoriem, kā arī iegādāti materiāli darinājumiem un samaksāti nodokļi valstij. Līdz šim populārākie Ziedot.lv labdarības projekti, kurus atbalstījusi liela daļa sabiedrības, ir „Eņģeļi pār Latviju”, „Uzdāvini dzīvību pamestam dzīvnieciņam” un „Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem”.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies