Ziedoņdārzā atveras jauns café “Ziedņdārzs- Paviljons”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. augusts 2017 11:06
1278

Draudzīgā un radošā atmosfērā 16. augustā notiks café “Paviljons- Ziedoņdārzs” jaunatklāšanas svētki, kuros uz skatuves kāps dziedātājas Aija Andrejeva, Marta Grigale un pārsteiguma viesi no citas daļas Rīgas.

20170814110538-12783.jpg

Dārzs ierīkots laikposmā starp 1936. un 1939. gadu tolaik pilsētas nomalē, nabadzīgo strādnieku kvartālu vidū, kad parka atrašanās rajonā 1935. gadā tika nojaukta vecā koka apbūve. Parka nosaukumu devis tā projekta autors un toreizējais uzņēmuma "Rīgas dārzi" vadītājs Andrejs Zeidaks (1874.-1964.).

Sākotnēji parkā bijusi arī estrāde — gliemežnīca, - kas nodegusi 1949. gadā un vairs nav atjaunota. 1981. gadā parkā atklāts piemineklis dzejniekam Aleksandram Čakam.

20170814110555-47232.jpg

Šogad, 2017. gadā jaunie kafejnīcas saimnieki nolēmuši atjaunot muzikālus vakarus, teātra izrādes, izveidojot kafejnīcu, kurā atpūsties no pilsētas dunas pašā pilsētas centrā – greznajā pilsētas parkā.

Jau 30. augustā parkā notiks brīvdabas teātra izrāde “"Balkona ragneši" Voldemāra Šoriņa režijā, kurā uzstāsies Neatkarīgā teātra "Kabata", Nacionālā un Dailes teātra aktieri.

Par izrādi:  Vīrs negaidīti atgriežas mājās un sastop sievu kopā... Kā jūs domāt ar ko? Neesat maldījušies – ar puspliku mīļāko. Kā jūs domājat, ar ko tas beidzas? Ar kautiņu? Nekā tamlīdzīga. Abi vīrieši šķiras kā draugi. Viss būtu labi, ja pēc brītiņa no kaimiņu dzīvokļa caur balkonu šeit neierastos vēl viens pusplikais. Un tad gan sākas.

Austriešu dramaturgs Herberts Bergers tipiski anekdotisku gadījumu ietērpis asprātīgos, negaidītu sižetisku pavērsienu virpuļos, pievienojis krāsainus dialogus un noved lugas varoņus līdz atziņai - ja esi neuzticīgs savam vistuvākajam cilvēkam, esi gatavs, ka viņš atbildēs ar to pašu. 

Un attiecības tā samežģīsies, ka šo mezglu atraisīt būs pa spēkam vienīgi īstai mīlestībai. Autors atgādina, ka dzenoties pēc karjeras, naudas un vispārējas atzīšanas cilvēki bieži atstāj novārtā tādas vērtības kā ģimene un mīlestība.

Lomās:
Nacionālā teātra aktrise Zane Jančevska,
Neatkarīgā teātra Kabata aktrise Aīda Ozoliņa
Dailes teātra aktieris Juris Kalniņš
Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris,  Voldemārs Šoriņš

Horeogrāfs Alberts Kivlenieks
Muzikālais noformējums Valdis Zilvers

Režisors Voldemārs Šoriņš

Ieeja pasākumos bez maksas.

Atrašanās vieta: A.Čaka iela 100

Vairāk informācijas: www.ziedondarzs.lv

Instagram, Facebook : @paviljons.ziedondarzs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā