Vīrišķības tests un smiekli līdz asarām izrādē "Mačo"

Linduchy
Linduchy 25. oktobris 2017 11:39
1684

Kad sieva sakravā koferi un pazūd tālēs zilajās ar savām draudzenēm, izmantojot "pēdējā brīža piedāvājumu", Ainārs paliek mājās pieskatīt mazo dēlēnu - spaidermena fanu, pusaugu meitu (ar  šim vecumam atbilstošām problēmām) un, protams, pūku kamolu - kaķi, kas, izrādās, tiek barots ar izsmalcinātu konservu ēdienu, par kuru vīrietis var tikai sapņot ... nu vai arī pa kluso nogaršot, kamēr sieva ir prom. Vīriešiem ir jādzīvo skarbā un netaisnīgā pasaulē, kurā viņi vienmēr paliks tikai otrajā plānā, jo sākumā sieviete parūpēsies par pūkaino kamoliņu.

Vari pat nedomāt, ka pašvērtējuma un mazvērtības kompleksi ir tikai sieviešu dzīvē. Arī vīriešu nodarbina jautājums, kas ir "īsts vīrietis", kādām īpašībām tam ir jāpiemīt un kā pārliecināties par savu "vīrietību". Labi, ka dzīvojam 21. gadsimtā. Aināram nāk talkā vienmēr gaidošā un izpalīdzīgā Google. Lai noskaidrotu, kas ir īsts vīrietis, ir tikai jāaizpilda tests - godīgi un kritiski izvērtējot savu atbilstību vīrieša pienākumu pildīšanai.

Un tad sākās smiekli līdz asarām 2 stundu garumā (ar starpbrīdi), cenšoties noskaidrot, cik advancēts ir Ainārs dzīvē, risinot dažādas problēmas - aizdambējušās caurules, mēbeļu salikšanu, medījuma dīrāšanu, noziedznieka aizturēšanu, uguns iegūšanu bez sērkociņiem utt. Un beigās īpašā deja Aināra izpildījumā - kā ķirsītis uz putukrējuma tortes.

Paldies par fantastisko izrādi, izsmējos līdz vēderkrampjiem un asarām. Dramaturģes Aivas Birbeles darbi nekad neliek vilties, jo ir veidoti tikai un vienīgi ar lielisku  humoru "iz sadzīves". Ainārs Ančevskis perfekti iejutās mājās pamestā vīra tēlā un izveidoja saikni ar skatītājiem zālē.

Smiekli vairo C vitamīnu mūsu organismā. Pēc šīs izrādes noskatīšanās aptiekas C vitamīns tev nebūs vairs vajadzīgs!

Izrāžu kalendārs>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies